logo uzdrowiciel duchowy

Akcja - Egzorcyzmy.


Przystąpiłem do akcji na początku czerwca. Krzysztof otrzymał egzorcyzmy, wykonałem zabezpieczenia energetyczne i złożył moje neutralizatory. Przysłałem mu też dysk kompaktowy z moją medytacją.

Po tygodniu dziłań Krzysztof przysłał mi list:

Witam.
 
W takim razie chciałbym aby wszystko wróciło do normy. Odkąd się z panem skontaktowałem dużo się w moim życiu zmieniło na dobre.

Cieszę się że nastąpiło to tak szybko. Jak już pisałem, wiem że przede mną długa droga. Ale ja nie chce się poddać.

W moim otoczeniu bardzo często odmawiam alkoholu. Już od dawna czuje, że nawet jedno piwo jest bardzo szkodliwe. Ogólnie nie pije często, choć znajomi mnie namawiają.

Teraz postaram się nie pić w ogóle. Miałem takie założenie po weselu, lecz zacznę od teraz. Już kilka razy zapierałem się tak mocno, że nie piłem bardzo długo. Lecz jak to się mówi, okazje spotkań po latach przerywały ten stan. Wszystkie pana rady są dla mnie bardzo pomocne. Za co bardzo dziękuję.
 
Nie chcę słodzić. Ale. Jest pan osobą, która wskazuje mi ścieżki, którymi wieżę że dojdę do celu. Od dziecka, często obierałem je źle, ich błędy doprowadzały mnie do złych zachowań. Latami starałem się poznać, co jest złe, a co dobre. Teraz "widzę światło za którym chcę podążyć"...

Krzysztof
----------------------

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10