logo uzdrowiciel duchowy

Alergia.

Generalnie, według opinni lekarzy alergia jest choroba nieuleczalną, bywa czasem nawet śmiertelna.

W roku 1993 byłem świadkiem strasznych cierpień mojej przyjaciółki. Kiedy nadszedł czas kwitnienia roślin, ona chodziła z chustą, przyktywającą jej nos i usta. Miała wtedy straszne bóle głowy, łzawiła, kichała i z nosa jej się lało. Były nawet takie momenty, kiedy prosiła żeby ją dobić.

Poprosiła mnie o pomoc. Z początku uzdrawiania nie szło mi dobrze, bo jej współczułem. Te negatywne energie przeszkadzały mi się do niej przebić. W końcu, już zniecierpiwiony brakiem postępu powiedziałem sobie: w końcu to nie jest moja karma! Od tego momentu uzdrawainie jej szło dobrą drogą.

Ona była przeze mnie szkolona jako jasnowidz i uczyłem ja pisać automatycznie, więc była sensytywna. Kiedy położyłem rękę nad jej wątrobą, to czuła, jak ściągałem z jej organizmu nitki zakończone hakami.

W trakcie zabiegu bardzo cierpiała, nawet krzyczała, kiedy te nitki, chorobowe energie sciągałem kolejno z jej mózgu, płuc i wątroby.

Już po kilku zabiegach nie musiała chodzić jak arabka, a po kilku miesiącach pozbyła się alergii na pyłki roślinne, ryby i inne pożywienie i wszystko inne, co jej dokuczało.

Zabiegi na alergie każdego typu tak samo, jak inne wykonuję na odległość. Aby doznać znacznej poprawy zdrowia, trzeba się liczyć z kilkudziesięcioma zabiegami. Czasem zabiegi anty-alergiczne trzeba powtórzyć za kilka lat.

U kazdego pacjenta są różne efekty, a to jest zależne od stopnia schorowania całego organizmu i oczywiście pierwsze skrzypce gra tu karma. Osoby z mocno obciążonym sumieniem efekty będą miały słabsze, a nawet żadne, kiedy negatywna kama przekracza 35%. U tych osób uzdrawainie trwa dłużej i oczywiście jest kosztowniejsze.

Przeciętna cena za jeden zabieg jest $50, cena zalezna jest też od karmy.