logo uzdrowiciel duchowy

 Anticanc - Antyrak

Naturalny Roślinny Suplement Przeciwrakowy. 

Dnia 10 Października 2010 postanowiłem opublikować mój nowy wynalazek, jest nim ANTICANC. Anticanc jest to naturalny zdrowotny suplement o działaniu hamującym rozwój komórek nowotworowych. 

ANTICANC - AntyRak posiada wyłącznie naturalne składniki, które precyzyjnie połączone działają w zespole bardzo skutecznie przeciwko rozwojowi nowotworów. ANTICANC można stosować wewnętrznie, może też być używany jako okłady na guzy zewnętrzne i wmasowywany w miejsca zapalne. 

Nad suplementem, który będzie pomocny w zwalczaniu komórek nowotworowych pracuję już ponad 10 lat. Pierwszy raz prototypowy skład zastosowałem około osiem lat temu na własnym ciele.   

Miałem na swoim ciele mięsak, które są pochodzenia nowotworowego. Guz umiejscowiony był pod wątrobą. W 2002 roku ten guz urósł już do wielkości  ok. 25 -30mm i zaczął mnie boleć, był to sygnał, ze zaczął się już uaktywniać.  

Wtedy postanowiłem wypróbować po raz pierwszy mój naturalny suplement. Na wacik zakropiłem cztery krople i nałożyłem na guza. Opatrunki zmieniałem raz dziennie, przez trzy dni. 

Po trzech dniach skóra w tym miejscu była zżarta, ale ja bólu nie odczuwałem. Gojenie się skóry trwało kilka tygodni, w tym też czasie guz się zmniejszał. Gdzieś po czterech, sześciu tygodniach w tym miejscu odczuwałem już tylko guzek wielkości groszku. Minęło już osiem lat od tego czasu i nie mam z tym żadnych problemów, żadnych bólów. 

Mój prototypowy Anticanc wysłałem po raz pierwszy do moich dwóch pacjentek do Polski, które borykały się z nowotworami. I w obydwu przypadkach zanotowany był sukces. W jednym przypadku zniknął guz na piersi.

Więcej? Kliknij tutaj.