logo uzdrowiciel duchowy
Artykuły Komentarze  Nowości
 
 

Grudzień 18, 2013  Złodziejstwo i świętokradztwo Salezianów

Grudzień 2013  Uzdrawianie Kregosłupa

Grudzień 2013  Zabiegi na czyszczenie systemu nerwowego

Grudzień 2013  Zabiegi na Alergię. 

Lipiec 19, 2012 18-sty zamach - na żywo. Tym razem opis zamachu samych ksiażąt piekieł: belzebubA i mefistotelesA.

Wrzesień 26, 2011 16-ty zamach Opisuję szesnasty zamach na moje życie, ktorego ostateczną ofiarą  był duch Adolfa Hitlera.

Wrzesień 11, 2011 Jan Paweł II Mój kontakt z papieżem nastąpił w 1995 roku. Będąc wtedy jeszcze w Polsce, latem tego roku napisałem list do Watykanu z ofertą uzdrawiania go na odległość.
Styczeń 30, 2011  Anoreksja - Zakończenie
Przykro mi, ale drugiej i następnych części opisu matki nie będzie. Zostałem przez tych ludzi oszukany. Sam zakończę ten artykuł, korzystając z wiadomości, jakie otrzymałem od rodziców tej dziewczynki i poczty, którą mi przysłali.

Październik 10, 2010 ANTICANC - Naturalny Roślinny Suplement Anty Rakowy Dnia 10 Października 2010 postanowiłem opublikować mój nowy wynalazek, jest nim ANTICANC. Anticanc jest to naturalny zdrowotny suplement o działaniu hamującym rozwój komórek nowotworowych.

Kwiecień 13, 2010 Cambridge kto jest kto honorowe członkostwo

Śmierć LechaKaczyńskiego - To nie zamach. Ta katastrofa musiała się wydarzyć, aby ludzie przestali mieszać się w sprawy Katynia. Zginęli ci którzy najbardziej w tę sprawę byli zaangażowani.

Przyczyny Niepowodzeń Życiowych
Wiele lat temu, jeszcze w Polsce byłem przez kilka lat w pewnym związku. Już od samego początku, od momentu, kiedy wprowadziłem ją z jej dziećmi do mojego domu, zaczęło się u mnie źle dziać finansowo.

Rosyjska Prowokacja.
Wiadomo wszystkim, że 7 sierpnia 2008 Rosjanie dokonali barbarzyńskiej inwazji na Gruzję. Jest to polityczna, międzynarodowa intryga, która ma sprowokować część zachodnią naszej planety.

Tarot i Negatywne Energie
Na wstępie trochę wyjaśnień odnośnie kart Tarot. Otóż istnieje opinia pewnej grupy kościelnej, że Tarot to czarna magia.

Chicagowski Pederasta; zabawiam się z Księżmi W połowie lipca 2008 dzwonił do mnie pewien pan z Chicago, który prosił mnie o pomoc, o uzdrowienie go z impotencji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale ten pan jest pedałem.

Żyd_który_kocha_Hitlera lW grudniu 2007 roku w pewnej miejscowości turystycznej w Arizonie poznałem pewnego Ukraińca. Wołodia, jest złotnikiem, któremu w biznesie się powodzi, pomimo ogólnego kryzysu, również i tej branży.

Aborcja - Kto Ma Rację?
Pod koniec lat 90-tych otrzymałem od Stwórcy przekaz duchowy, który wyjaśnił temat aborcji...

Biblia - Czy Jest Prawdziwa?
W 1994 roku otrzymałem w czasie snu przekaz z informacją, że biblia...

Duchy Które Gwałcą Powyższy artykuł jest wstrząsającą historią. W ciągu kilkumiesięcznej walki, jaką stoczyłem o życie duchowe i fizyczne Marii...

Reinkarnacja Wielu ludzi nie wierzy w istnienie inkarnacji. Statystycznie 26% społeczeństwa polskiego wierzy w inkarnacje, a amerykańskiego 23%. Są to dane z końcowych lat 90-tych...

Płukanka Narządów Rozrodczych Receptę na płukankę pochwy opracowałem kilka lat temu w sytuacji, kiedy moja żona nabawiła się groźnej infekcji z bakterii powietrznych...

Plany tamtegO  Przy całkowitej świadomości pokazał sie jej tamteN i powiedział, że chce z nią mieć dwoje dzieci. Tym, mam nadzieję niedoszłym dzieciom nadał nawet imiona. Ona z tamtym dyskutowała i opierała się...