logo uzdrowiciel duchowy

Barack H. Obama 44 prezydent U.S.A.     

W dniu 8 sierpnia 2008 roku z Chicago, zadzwoniła do mnie jedna z moich uczennic.  

Powiedziała: dzisiaj, w czwartej części medytacji usłyszałam nazwisko Obama. Byłam trochę zdezorientowana, bo nie znałam tego nazwiska.  

Po medytacji przypomniałam sobie, że znajomi mówili mi, że jednym z kandydatów na prezydenta jest murzyn, Barack Obama i oni byli do niego negatywnie nastawieni.  

Tego samego dnia robiłam jeszcze jedną medytację i znów usłyszałam nazwisko Obama.  

Dnia 27 sierpnia na medytacji zapytałam, dlaczego nazwisko Obama pojawiło mi się dwukrotnie. I w trzeciej części usłyszałam, aby dedykować medytację dla niego, tego dnia i następnego. Miałam odczucie, że medytacja pomoże mu i go ochroni.  

28 sierpnia miałam wystarczająco dość czasu i postanowiłam zrobić medytację osobiście w jego intencji.  

W drugiej części, gdzie jest czas poświęcony istotom, które skrzywdziłam, pojawił się duch Obamy i przekazał prośbę do pana Józefa, aby mu przyznał Boską Pieczęć do 5 listopada. 

Po medytacji byłam przekonana, że on powinien zostać prezydentem i ta Boska Pieczęć ochroni go i pomoże zdobyć prezydenturę. 

W dniu wyborów, 4 listopada czułam się wyśmienicie i byłam przekonana, że Obama będzie prezydentem. Cały ten dzień czułam niesamowity spokój, miałam wrażenie, że ten dobry nastrój jest nagrodą dla mnie, za przyczynienie się do udzielenia jemu pomocy.  

Ten sam nastrój; lekkości ciała, głębokich energii wzruszenia i wdzięczności od Obamy odczułam w dniu zaprzysiężenia go na prezydenta 20 stycznia 2009. Uświadomiłam sobie wtedy, że pomogłam mu zrealizować jego przeznaczenie.  

*** 

Ja potwierdziłem ten przekaz i zaakceptowałem jego prośbę o pomoc i wsparcie w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Przeżycie innej uczennicy - Anny. 

Dnia 29 września otrzymałam aplikację do zarejestrowania się na wybory prezydenta U.S.A. Jednak od początku kampanii nie byłam pewna, na kogo głosować. 

Na drugi dzień, w nocy 30 września miałam następujący sen: 

Byłam w pomieszczeniu rządowym, siedziałam przy stole i podpisywałam jakieś dokumenty. Po pewnym czasie podeszła do mnie żona Obamy,  Michelle i zaczęła mnie nagrywać na kamerze.  

Michelle, była bardzo podekscytowana i szczęśliwa, poczułam jej wdzięczność za pomoc w wyborach jej męża na prezydenta. 

Po tym śnie wiedziałam, na kogo mam głosować.  

W dniu wyborów 4 listopada, w czasie wypełniania karty wyborczej, poczułam się bardzo szczęśliwa i odczułam duszę Obamy wdzięczną, za moją decyzję.  

Te zdarzenia są dowodem, że Barack Obama miał zostać prezydentem i jest to jego przeznaczenie. To znaczy, on, jako dusza zaplanował sobie to życie jeszcze przed zejściem do tej reinkarnacji, a Bóg ten plan zaakceptował. 

W czasie trwania wyścigów na fotel prezydencki rozmawiałem na ten temat z kilkoma ludźmi i zazwyczaj przemawiał przez nich rasizm i niepokój o przyszłość Stanów Zjednoczonych.  

Pewien Amerykanin był nawet oburzony, kiedy mu powiedziałem, że prezydentem zostanie wybrany Obama, i jest to zgodne z jego przeznaczeniem. Dziwił się, że kontr-kandydata Obamy, Johna McCaina  nazwałem mordercą, gdyż brał udział w nieuczciwej, sprowokowanej przez Rosjan wojnie w Wietnamie. 

Koniec ery dominacji białego człowieka? 

Tym zdaniem podsumował wybory prezydenckie oburzony polski poseł - Artur Górski.  

Ja mogę podsumować tą wypowiedź polskiego parlamentarzysty tylko tym zdaniem: my Polacy, nie możemy narzekać na brak głupców w polskich rządach. 

Niestety, takie samo, rasistowskie zdanie jak poseł Górski ma wielu ludzi. 

Ale jaka jest historyczna prawda dominacji białego człowieka na tej planecie? 

Oto lista niektórych tylko ludobójstw:  

Wojna w Iraku –Żydowska robota  

Sowiecka wojna w Afganistanie 

Wojna w Korei – Wojna ideologiczna 

Wojna w Wietnamie – Prowokacja Radziecko-Chińska 

Socjalizm – niewolnictwo XX wieku 

Adolf Hitler - druga wojna światowa 

Josef Stalin – krwiożerczy tyran 

Pierwsza wojna światowa 

Lenin – nieludzka ideologia 

Masakry Indian w Ameryce Północnej 

Masakry Indian w Ameryce Południowej przez Hiszpanów 

Napoleon – ludobójstwo IXX wieku 

Inkwizycja 

Czy te i wiele innych okrucieństw dokonali murzyni?

Prezydent Barack Obama rozpoczął swoje rządy od bardzo mądrych decyzji. Przygotowuje nowe miejsca pracy dla ponad 3 milionów ludzi, redukuje zarobki w rządzie, zamierza się do szybkiego zakończenia wojen.  

Dzisiaj, ja osobiście wysłałem propozycję rozwiązania tematu aborcji do żony Prezydenta, Michelle. Zobaczymy czy przyjmą moją ofertę. 

Mam głęboką nadzieję, że uda mu się w poważnym stopniu naprawić błędy jego poprzednika, który zrujnował ten kraj wojnami. Czeka go na prawdę tytaniczna i bardzo odpowiedzialna praca.