logo uzdrowiciel duchowy

Polonijny Egzorcysta


Uwaga, powyższy artykuł nie jest przeze mnie autoryzowany, dlatego też są w nim zamieszczone zdania, których w ogóle nie wypowiedziałem. Na przykład ja nikogo nie prowokuję i nie wzywam do pojedynków. Opisane zdarzenia są jednak prawdziwe i wyłącznie nimi proszę się zainteresować.

duchy kóre gwałcą

polonijny egzorcysta

duchy które gwałcą

 

Mój Komentarz

Powyższy artykuł jest wstrząsającą historią. W ciągu kilkumiesięcznej walki, jaką stoczyłem o życie duchowe i fizyczne Marii było wiele nocy nieprzespanych po obu stronach. Było wiele telefonów matki z prośa o uspokojenie Marii i jej uspanie, bo w nocy ze strachu nie mogła spać.

Maria na własną rekę poszukiwała pomocy w Polsce, ale wszyscy do których o pomoc się zwróciła wycofało się.

W gwałtach brało udział czterech duchow, dwóch żywych księży, duch zmarłego ojca jednego z księży i jeden ich znajomy.

Marię czasami ratowała moja medytacja nagrana na dysku kompaktowym. Kiedy ja wkladała pomiedzy nogi, duchy tamtegO wycofywali się.

Po kilku miesiącach walki, bitwę wygrałem. Zaraz po tym napisałem ostry list do kardynała Glempa z opisem całej sytuacji i domaganiem się wywalenia ze stanu kapłańskiegio jego dwóch zboczeńców. List też napisałem do proboszcza parafii, w której zboczeńcy pracowali.

Po ok. tygodniu zadzwoniłem do tej parafii i zapytałem, czy ci księża tam pracują. Proboszcz powiedział, ze pracowali, ale kilka dni temu zostali przeniesieni do pobliskiej parafii.

Podałem nazwiska, nawet imię ojca jednego z księży, króre podał sam duch. Wiec czy byliby ci zboczeńcy natychmiast przeniesieni przez kardynała gdyby te dane nie były prawdziwe?

Przeniesienia, a nie oddawanie pod sąd zakonników zboczeńców są od stuleci kryminalna praktyką papieży, kardynałów i biskupów. Ja myślę, że nie są zboczeńcy oddawani pod sąd z jednego zasadniczego powodu - bo kościoły i zakony zostałyby puste.

Nie istnieje sprawiedliwość na tej planecie, ale Boskie Prawo nie jest rychliwe ale jest sprawiedliwe. Każdy zboczeniec po odejsciu z tej panety ma gwarantowane wtrącenie do piekła.