logo uzdrowiciel duchowy
 

Egzorcyzmy

Egzorcyzmy wykonuję w przypadkach opętań (często jest to shizofrenia również przypadkach

kiedy duchy tamtegO obcują w miejscach zamieszkania. Najczęstszymi objawami opętań są:

1.      Stany depresyjne.  

2.      Agresja.  

3.      Widzenie lub słyszenie duchów tamtego (oni są wulgarni).  

4.      Silne osłabienie, nawet po przespanej nocy.  

5.      Uczucie strachu, szczególnie w nocy.  

6.     Gwałty duchów na kobietach, mężczyznach a również na dzieciach     (przeżyty w nocy orgazm, jest  zazwyczaj gwałtem).

7.      Przerażający głos. 

8.      Odór z osoby opętanej.  

9.      Mówienie grubym głosem.  

10.  Zaniki pamięci.   

11.  Problemy psychiczne.  

Należy szczególną uwagę zwrócić na dzieci, bo duchy bardzo często się nad nimi znęcają, a one nie mogą powiedzieć, co się dzieje. Dzieje się tak, dlatego, że zboczeńcy; lesbijki, pedały i inni, nie mają wstępu po śmierci ich ciał do nieba. A chcąc zaspokoić swoje żądze, posuwają się do wampirzenia energii z istot żywych (zwierząt również) i „załatwienia” się seksualnie na ciałach fizycznych. 

Niestety, nie jest to żadną rzadkością. Mój, najmłodszy gwałcony pacjent, któremu pomogłem, miał niecały rok i nie rósł już od sześciu miesięcy. Nie chciał nic jeść, był ogromnie wycieńczony i wystraszony, a nocy, kiedy był odwiedzany, szalał ze strachu. W swojej aurze miał 8 dziur, przez które ośmiu duchów tamtego dokonywało w nocy orgii na tym dzieciaku.  

Po wygranej bitwie, od Ministrantum otrzymałem wiadomość, że gdyby rodzice zgłosili się dwa tygodnie później, to byłoby już za późno.  

Egzorcyzmy wykonuję wyłącznie na odległość.