logo uzdrowiciel duchowy

Uzdrawianie Kręgosłupa.

Poprzez system nerwów w kręgosłupie przepływa energia, która zasila organy. Nerwów przepływających pomiedzy kregami jest setki. Są miejsca w kręgoslupie, gdzie pomiedzy kregami przepływa zaledwie kilkanaście nerów, ale są też takie, gdzie przeływa ich ponad 100.

Niech tylko będą blokowane nerwy w najmniej przepływowym miejscu, to już mamy blokowanych kilkanaście nerwów.

Przyczyną wielu problemów zdrowotnych są przemieszczenia kręgów w kręgosłupie. Kręgi szyjne są generalnie odpowiedzialne za mózg (słuch, wzrok, węch). Kręgi piersiowe za klatkę piersiową (piersi, płuca, nerki, wątrobę itd.). Kręgi krzyżowe za narządy rozrodcze, narządy ruchu (nogi) itd.

Bardzo poważnie podchodzę do problemów z kręgosłupem i praktycznie w każde uzdrawianie włączone jest uzdrawianie kręgosłupa.

Kiedyś sam miałem duże problemy z kręgosłupem, bo przez lekkomyślność go złamałem. Potworny ból sprawiało mi przesuniecie ręki nawet o centymetr. Sam sobie pomogłem i problem został zażegnany.

Bodaj w 2001 roku pewna pani z Europy skarżyla się na kręgosłup. Powiedziała, że lekarze niemieccy daja jej tylko sześć zabiegów parafinowych rocznie na kregosłup, bo to i tak nie pomaga.

Powiedziała, ze jest na tabletkach przeciw-bólowych już od trzydziestu lat. Ma narosty kostne na końcówkach kręgów, które naciskają na nerwy i powodują duży ból.

Zaproponowałem jej jeden zabieg na kregosłup. Na drugi dzień dzwoniła i powiedziała, że poczuła się o lepiej. Zaproponowałem jej serię zabiegow na kręgosłup, ale już po trzecim bóle zniknęły.

Po trzech latach pytałem ją jak jej kręgosłup, a ta odpowiedziała, że nie ma problemów, jak jej go uzdrowiłem.

Pomogłem już wielu ludziom, którzy nie musieli się poddać operacji.

Zabiegi na kręgosłup są wykonywane na miejscu i na odłgłość. Pacjent w czasie zabiegu powinien leżeć na brzuchu, ostatecznie na boku. Trzeba wykonać serię ponad 20 zabiegow, zabiegi są po średnio $50.