logo uzdrowiciel duchowy

العربية   English   Pусский

Arizona, 7 października 2014

List Otwarty do V. Putina, Prezydenta Rosji.

Nazywam się Józef Edmund Ciuraj. Jestem jednym z ośmiu uzdrowicieli duchowych z nominacji Boga. Jestem tez nauczycielem duchowym i egzorcystą (# 1 na tej planecie).

Piszę do ciebie, bo Bogu i mnie brakuje już cierpliwości, patrząc na twój bandytyzm: kłamstwa, oszustwa, złodziejstwa, grabieże, morderstwa, ludobójstwo, intrygi i inne liczne kryminalne przestępstwa.

Wiedz, że Bóg opiniuje i osądza każdego na bieżąco. Każdy buduje sobie duchową historię kredytową na bieżąco, pozytywną lub negatywną karmę. Nikt nie czeka na sąd Boży na koniec świata, to są religijne brednie.

Wszystko jest próbą, czy to życie w biedzie, bogactwie, będąc sławnym, chorym, mając władzę jako nauczyciel, duchowny, wojskowy, czy wreszcie będąc wysokim urzędnikiem państwowym.

Na głowie państwa ciąży szczególna odpowiedzialność. Urzędnik powinien służyć narodowi i być mu pozytywnym przykładem. Jest ujemnie opiniowany i tworzy negatywną przykład dla narodu, kiedy: kłamie, kradnie, grabi, naraża na niebezpieczeństwo cały naród i sąsiadów, a nawet morduje własnych ludzi.

Ty Putin reprezentujesz negatywny przykład. Degradujesz duszę i tworzysz negatywną karmę, którą będziesz musiał ciężko odpracować pokrzywdzonym w następnych życiach.

Dziś jesteś prezydentem, a jutro będziesz po drugiej stronie. Wtedy doświadczysz, jak to boli.

Przed Sądem Bożym nie staniesz jako prezydent Rosji, staniesz jako grzesznik.

Pozytywną  karmę tworzysz i otrzymasz od Boga nagrodę kiedy ludzie pod twoim zarządzaniem żyją w dostatku, mają  pracę, są szczęśliwi i bezpieczni. To samo tyczy sąsiadów, jak żyją bezpiecznie, czy ich nie krzywdzisz. 

 Przykład pozytywnej karmy.

Pod koniec lat 90-tych XX wieku robiłem diagnozę dla dziewięcioletniego chłopca. Okazało się, że w poprzednich życiach był on naukowcem na Atlantydzie.

Opracował on skutecznie klonowanie ludzi. Jednak nie ujawnił tego odkrycia, bo przypuszczał, że może być ono wykorzystane w złych celach.

Po powrocie do Nieba za ten czyn otrzymał od Boga duży  majątek i stopień arystokraty duchowego.

Niestety, po nim ktoś inny odkrył klonowanie i ten wynalazek został wprowadzony w życie. Klonowani ludzie byli używani do służby i do seksu. Zapanowała wtedy wielka rozpusta, wielu Atlantów będących po dobrej stronie, przeszło na stronę zła.

Przykład negatywnej karmy. 

W maju 1995 roku pewna pani prosiła mnie o pomoc dla swej 25-cio letniej córki, która była bardzo cieżko chora. Miała ogromne bóle, leżała nie mogła chodzić. Lekarze dawali jej tylko trzy miesięce życia.

Ala chorowała na reumatoidalne zapalenie stawów: (gościec przewlekle postępujący), w palcach rąk, nóg, piętach i stopach nie miała już kości, miała żel.

Zrobiłem jej diagnozę, która oprócz zdrowia, opisywała pacjenta pięć poprzednich wcieleń. Życia te były karmicznie powiązane z jej bieżącym życiem, opisywały pozytywne i negatywne czyny.

Okazało się, że Ala była moim dzieckiem, była naukowcem na Atlantydzie, który dokonał rozczepienia (rozbicia) jądra atomu. Ja, wtedy jako rodzic, ostrzegałem ją, żeby tego odkrycia nie ujawniała, bo to się obróci przeciw wszystkim. Jednak ona mnie nie posłuchała.

Odkrycie zostało przetestowane i przeprowadzono następnie trzy eksplozje atomowe. Ostatnia, trzecia eksplozja zniszczyła całą Atlantydę, zginęły wtedy miliony ludzi. Atlantyda została zatopiona, tylko nieliczni przeżyli.

Moja diagnoza uświadomiła jej, że jej cierpienia nie są dziełem przypadku, a są karą za grzechy. Jej dusza cierpiała od tamtego czasu, życie za życiem.

Zacząłem jej intensywne uzdrawianie najpierw na odległość, a następnie po około miesiącu, kiedy mogła stanąć na nogi, rodzice przynosili ją na rękach do mnie do dalszego uzdrawiania.

Na jej pytanie, czy i kiedy będzie mogła chodzić, odpowiedziałem: tak, na Sylwestra będzie mogła iść na bal. I tak w istocie się stało. Ala w grudniu już normalnie chodziła.

Bardzo ładnie w tej sprawie postąpili jej lekarze, bo wycofali się z jej leczenia, gdyż stwierdzili wyższą efektywność mojego uzdrawiania. Ograniczyli się tylko do kontroli i diagnoz.  

Należy przyjąć, że od czasu zniszczenia Atlantydy do obecnego życia jej dusza re-inkarnowała się wieleset razy, cierpiąc w każdym życiu.

Ala mogła uzyskać pomoc dopiero w tym życiu, kiedy w wystarczającym stopniu zrozumiała swój błąd i cierpieniem odpracowała cierpienia pokrzywdzonym.

A jak się ma Ala dzisiaj? W 2011 roku, kiedy byłem w Polsce wizytowałem ją. Ala żyje i ma się dobrze, ma biznes, tyle, że jak każdemu z nas, lat jej przybyło.

Z mojej obszernej dokumentacji wynika, że na Atlantydzie była bardziej zaawansowana technika, aniżeli jest obecnie. Atlanci mieli pojazdy, które mogły zarówno jeździć po drogach, pływać i latać. Ocaleli Atlanci ze swoimi ocalałymi pojazdami i później pomagali budować piramidy w Egipcie.

Tak więc przyczyną zniszczenia Atlantydy były dwa zła: rozpusta i pycha.

Zastanów się teraz, czy jest warto czynić zło.

Ziemia obecnie jest w ostatniej fazie zła, zło zdominowało tę planetę. Jeżeli się Ziemianie nie uspokoją, nie zrobią porządku ze złem, wtedy Bóg zrobi porządek ze wszystkimi. Wtedy ten bałagan się skończy, jak skończyła się Atlantyda, to znaczy, zostaną tylko nieliczni na tej planecie. Nie skończy się tylko negatywna karma, którą każdy musi bezwzględnie spłacić.

Wiedz, że na tej planecie przeciętny człowiek czyni 40% dobra. Polski papież, Jan Paweł II, dał z siebie aż 60% dobra. Liczą się nie tylko czyny, ale też słowa i myśli.

Nikt i nic nie umknie osądowi Bożemu. Boża kara za złe uczynki to minimum trzykrotne zadośćuczynienie pokrzywdzonym.

Do mnie zjawiają się po pomoc dusze ze świata polityki, sportu, artyści, biznesu i inni, mniej znani. Po śmierci prosił mnie o wsparcie u Boga duch byłego sekretarza komunistycznego Edwarda Gierka. Prosił, żeby mu dać szansę naprawienia błędów i krzywd.

Jeszcze kilka lat przed śmiercią poprosił mnie o to samo duch Generała Jaruzelskiego.  Oni mają daleko do twoich przestępstw i szansę naprawy krzywd otrzymali.

Ty Putin będziesz bardzo długo najpierw cierpiał, a kiedy zrozumiesz swoje błędy, będziesz miał szansę na ich odpracowanie. Czeka cię bardzo długa droga cierpień.

Ty już zostałeś duchowo zdegradowany i po śmierci lądujesz w piekle. Grozi ci zamrożenie w czasie, to jest najwyższy wymiar kary. Tam już jest duch Adolfa Hitlera, którego uwięziłem po przegranej ze mną bitwie. Jednak nie będziesz miał z nim żadnego kontaktu.

Co to jest zamrożenie w czasie? To stan nicości, tam nie ma absolutnie nic, nie ma światła, głosów, szumów, ruchów, bijesz się tylko ze swoimi myślami. Przejdziesz do odpracowania każdej istocie cierpień dopiero po całkowitym zrozumieniu błędów, a to może upłynąć setki, tysiące lat ziemskich. Więzienie na ziemi w odosobnieniu jest luksusem w porównaniu z zamrożeniem w czasie.

Negatywna karma i kara jest za takie postępowanie jakie ty reprezentujesz. Wszyscy twoi komunistyczni poprzednicy już są w piekle, teraz kolej na ciebie i wszystkich, którzy twoje kryminalne polecenia wykonują. Do piekła czeka dusza Michaiła Gorbaczowa, który jest winny ludobósjtwu i użyciu czarnej magii na swojej żonie Raisie Gorbaczow.

Oto fakty.

Nie Michaił Gorbaczow, ale jego żona Raisa była twórczynią pieriestrojki w Rosji. 31 grudnia 1999 roku, trzy miesiące po jej śmierci, podczas kiedy wykonywałem swoje rutynowe obowiązki duchowe, a dokładnie windowałem dusze do Nieba, przerwała mi pracę dusza Raisy Gorbaczow.

Byłem zdziwiony, bo nikt, tylko dusze arystokratów duchowych mogą się ze mną kontaktować, a to się zdarza niezmiernie rzadko.

Pojawiła mi się i przekazała; Józefie, proszę przerwij tę pracę natychmiast i pomóż mi, bo jestem w wielkich problemach.

Tak też uczyniłem. Przerwałem i poszedłem zrobić duchowy przekaz w jej sprawie. Raisa przekazała: Józefie, tylko ty mi możesz pomóc. Patrz, jestem cała skuta łańcuchami czarnej magii i nie mogę się dostać do Nieba.

Skrzywdził mnie mój mąż, to bardzo zły człowiek. On mnie obwiniał za skutki tej pieriestojki, przeklął mnie i teraz nikt tylko ty mi możesz pomóc. 

Ja, jak i ty, jestem arystokratką w Niebie i my się tam dobrze znamy. Proszę cię, zrzuć ze mnie te łańcuchy, oczyść mnie i winduj do domu. Ja ci wszystko natychmiast wynagrodzę.

Po tym przekazie zrobiłem to, o co prosiła Raisa. Później zrobiłem jeszcze jeden do niej przekaz, żeby się upewnić, czy jest wszytko w porządku. Raisa odpowiedziała: Tak Józefie, już jestem w domu i bardzo dziękuję, wszystko jest w porządku i jak obiecałam, jest uregulowane. Po tobie nie trzeba nic poprawiać.

Putin, nie wierzę, że ten złoczyńca Gorbaczow do tego się przyzna, to kłamca jak każdy komuch.

Dowód, że nie Michaił Gorbaczow był pomysłodawcą pieriestrojki jest taki, że kiedy ty, Putin, zagrabiłeś Krym, Gorbaczow pochwalił publicznie twój bandytyzm i powiedział: przeczytaj

Malezyjskie Linie Lotnicze Lot 17

W nocy z 27/28 maja 2014 usłyszałem we śnie słowa: Intryga, prowokacja wojskowa. Dnia 17 lipca 2014 samolot pasażerski malezyjskich linii lotniczych numer 17 został zestrzelony nad Ukrainą, 40 km. od granicy Rosji. Więc ta zbrodnia jest też twoją robotą.

Nie jest możliwe użycie ciężkiej broni bez rozkazu prezydenta. Nie jest możliwe, żeby bez rozkazu prezydenta ciężka broń była w rękach rebeliantów, tę broń obsługują rosyjscy żołnierze.

Nie jest możliwe żeby bez rozkazu prezydenta żołnierze bili się w obcym państwie. To kłamstwa, że są to ochotnicy, to regularni żołnierze rosyjskiej armii. Oczywiście, że też opłacasz terrorystów i szkolisz ich przy granicy z Ukrainą.

Putin, jesteś bandytą,  jesteś # 1 terrorystą na tej planecie!

Organizujesz prowokacje, żeby rozpocząć trzecią wojnę światową, a winę chcesz zwalić na państwa zachodnie.

Czy ty myślisz, że będziesz krzywdzić ludzi, zwierzęta i rośliny bezkarnie? Myślisz, że nikt tego, co robisz, nie widzi?

Nazywasz Ukraińców nazistami, a kto jest lepszym ludobójcą, naziści czy komuniści? 

Ja nie bronię Ukraińców, bo dokonali  okrutnych zbrodni na Polakach, których zamordowali od 1937 do 1947 około 60,000 w tym, matki i dzieci. Wymordowali całe wioski, potem je ograbili i spalili.

Mordowali też Żydów, Czechów, Rosjan i innych. Tu jest jeden z wielu dokumentów:

Zbrodnie Ukraińców

A jakich zbrodni ludobójstwa dokonali rosyjscy komuniści? Mordowali Polaków tylko dlatego, że byli Polakami, że lepiej gospodarzyli.

Tu jest tylko kilka przykładów z ogromnej listy ludobójstw jakich dokonali komuniści sowieccy:

The Soviet Story

Stalin

Operacja Polska NKWD

Nikołaj Jeżow

Sowieckie morderstwo Generała Sikorskiego

Szacuje się, że w samych obozach pracy (Gułagach) w ZSRR uśmiercono od początku rewolucji do roku 1956 ok. 60 milionów ludzi. A ilu wymordowanych jest dodatkowo innych narodowości?

Chiny - 65 milionów,  Afryka - 1,7 miliona, Wietnam - 1 milion, Korea Północna - 2 miliony, Kambodża - 2 miliony, Europa Wschodnia - 1 milion, Afganistan - 1,5 miliona, Ameryka Łacińska -150 tysięcy. W sumie blisko 150 milionów ofiar śmiertelnych.

Czy wiesz, że wasi Rosyjscy "wielcy", Lenin i Stalin są największymi ludobójcami w dziejach planety Ziemi i ich dusze są zarazem synami tamtegO(tamteN)? Hitler jest też jednym z nich.

"Ojcem" tego terrorystycznego systemu jest Żyd Karol Marks, a on tak samo jest rodem z piekła i w piekle przebywa. Tak, Putin, ustrój komunistyczny wywodzi się z piekła.

Ty zapisujesz nowe zło w historii Rosji, prowadzisz Rosjan i inne narody na zagładę. Chcesz się zapisać w historii jako Vladislav, zmieniający granice Rosji. Hm, co ty na to, jak granice zmienią się na wschód? Jak Polska odbierze swoje, zrabowane przez Carów i komuchów? 

Czy wiesz, że Rosja zajmuje obecnie prehistoryczne ziemie Polski, a polskie i ruskie kroniki średniowieczne są zgodne z najnowszą archeologią genetyczną? Czy wiesz, że najstarsza znana nazwa Polski (Polan i Lechów) to Hiperborea?

Badania naukowców dowodzą, że te ziemie zasiedlili Polscy przodkowie już w erze paleolitu, więc sięgać mogą nawet kilku milionów lat. Słowianie więc są jednym z najstarszych ludów na tej planecie.

Jest prawdą prastara opowieść o trzech braciach Lechu, Czechu i Rusie, którzy się rozdzielili. Tyle, że Rus był najgorszym z nich i tak zostało do dzisiaj. Więc upierdliwy brat nie chce się zmienić!

Przedkatolicka historia Polski była wymazywana przez zaborców; Rosjan, Niemców, Austriaków, komunistów i oczywiscie kościelnych. Historia Polski to stek kłamstw, jest zapisana od chrztu Mieszka I w 966, więc brakuje "tylko" około 2 milionów lat!

Polanie i Lechici wybudowali większość miast na wschodzie, jak: Moskwę, Kijów, Nowogród, Rygę. Polanie sięgali od Łaby do Uralu i do Morza Czarnego! Może faktycznie jest czas aby odebrać ziemie tyranom i przywrócić granice daleko na wschód?

Gdyby się tak stało, to jest pewne, że zaistnieje wtedy pokój i ludzie będą żyć bez strachu. Tak było za czasów Lecha, w jego państwie panował ład, kultura, funkcjonowało demokratyczne prawo. U Rusa zaś odwrotnie, panował bezład, tyraństwo i bezprawie.

Do Rosjan.

Nie pozwólcie swoim dzieciom, ojcom i mężom iść do wojska, bo was ten terrorystyczny rząd oszukuje. Oni wysyłają wasze dzieci, mężów na wojnę i kłamią, że ich śmierć jest dziełem wypadku w wojsku. Tak naprawdę, wysyła się ich na intrygi wojenne organizowane przez Putina i jego rząd.

W prawie Bożym, zabijanie jest dozwolone tylko w obronie własnej, rodziny, czy państwa. Lepiej jest być więzionym, nawet zabitym przez tyrana, jak iść na wojnę, która jest aktem inwazji. Za taką postawę Bóg wynagradza, a do następnego życia przejdziesz z czystym sumieniem.

Zabijanie jako agresor jest przestępstwem kryminalnym i negatywną karmą, którą trzeba później odpracować wszystkim pokrzywdzonym minimum razy trzy. To bardzo duże cofnięcie się w rozwoju duchowym.

Nikogo nie tłumaczy, że otrzymał rozkaz, twoi dowódcy i ty będziecie osądzeni za morderstwa. Masz wolną wolę i masz prawo odmówić głupiego rozkazu.

Wasz rząd to kłamcy, ograniczają was w dojściu do prawdy. Chcą zlikwidować wolne media i upaństwowić je.  Chcą zabrać majątki bogatym i upaństwowić je, to powrót do komunizmu. Putin więzi i zabija swoich oponentów - to tyran!

Nieszczęściem waszym jest to, że nie ma wśród jego najwyższych oficerów jednego po Boskiej stronie. Bo gdyby taki był, to powinien mu strzelić w łeb, zapobiegłby wtedy ludobójstwu. Za taki czyn Bóg sowicie wynagradza.

Zorganizujcie gigantyczne pokojowe demonstracje w stylu polskim i usuńcie z rządu tych terrorystów.

Wasz nowy rząd powinien się składać z ludzi młodych i wykształconych. Nie możecie dopuścić do rządu ludzi z poglądami komunistycznymi, z rodzin komunistycznych, czy nacjonalistów, bo to są terroryści. Dajcie wolność narodom, dajcie ludziom wolność słowa i mowy.

Zburzcie wszystkie pomniki komunistów i postawcie na ich miejsce pomniki Raisy Gorbaczow, faktycznej twórczyni rosyjskiej pieriestrojki.

Komuniści powinni być uznani za organizację kryminalną i ich partie powinny być zakazane, bo to są ideologie kryminogenne, rodem z piekła.

Lewicowcom powinno być zakazane piastowanie funkcji państwowych i publicznych przez 10 pokoleń. Każdy by się oburzył gdyby naziści piastowali publiczne stanowiska, dlaczego więc więksi od nazistów mordercy są bezkarni?

Rosjanie, naprawdę nie da się żyć w zgodzie i miłości na tych rdzennych ziemiach rodziny Słowian? Nie dość tych ludobójstw? Nie wstyd wam za te zbrodnie?

Oczywiście, że się da! Trzeba tylko, o czym pisałem wcześniej usunąć z publicznych funkcji po wsze czasy terrorystów komunistycznych i ich potomków.

W waszym obecnym rządzie są potomkowie tych morderców. Dla przykładu zapytajcie premiera Miedwiediewa, co robił w Jekaterynburgu w piwnicy pewnej posiadłości jego dziadek Miedwiediew w nocy z 17 na 18 lipca 1918 roku.

Na pewno on się nie przyzna. Ale odpowiedź znajdziecie w książce anglika Mr. Wiltona, który był w jednym z uczestników śledztwa w sprawie ludobójstwa rodziny carskiej, dokonanego przez specjalnie szkolony oddział CzeKa, którego przywódcą był Chazarski Żyd, zegarmistrz i fotograf z Tomska, Jankiel Jurowski. Ten mord został wykonany na rozkaz Lenina.

Zapytajcie Putina ile dusz ma na sumieniu jego ojciec, oficer NKWD. Może jego kochany tato chwalił się jemu jak służył synowi tamtegO? W każdym bądź razie synek, oficer KGB ma z pewnością więcej dusz na sumieniu i lepsze minusowe konto duchowe jak tatuś.

W 1999 na rozkaz Putina, który pełnił wtedy funkcję premiera, FSB przeprowadziła serię zamachów bombowych na bloki mieszkalne w Moskwie i Wołgodońsku. To tylko jedna z wielu prowokacji Putina.


Putin i jemu podobni, wiedzcie, że to co piszę nie jest czczym pisaniem. Nie jest ważne, czy ty wierzysz w Boga i jakiego, czy nie wierzysz. Prawo Boga Stwórcy jest i zawsze będzie.

Na mojej polskiej stronie jest wiele dokumentów pacjentów, którzy opisują swoje cierpienia w tym życiu, a płacą oni za krzywdy z ich żyć poprzednich.

Putin, jestem jednym z kilku tylko na tej planecie bardzo wysoko wykształconych duchowo. To możesz sobie sprawdzić u jasnowidzów. Sprawdź przy okazji na co mnie stać.

Moim dziełem jest zmiana kierunku huraganu Alex, z przewidzianego północno-wschodniego na zachód. Ten huragan kierował się na rozlewisko ropy w Zatoce Meksykańskiej, zdewastowanej przez British Petroleum.

Gdyby się tak stało, to kilka południowych stanów zostałoby bezpowrotnie zniszczonych. Zrobiłem tam więcej, ale o tym wie tylko kilka osób. Mam na ten fakt dokumentację prowadzoną z kimś z rządu U.S.A., ale jej nie ujawnię.

Dlaczego o tym piszę? Mądrzy Rosjanie z prawicy Boskiej nie chcą wojny i intryg, chcą żyć szczęśliwie w spokoju i pokoju. Oni powinni zmienić kurs Rosji. 

Jeżeli ty i twoja diabelska lewica będzie ich więzić i mordować, wtedy ja wkroczę do akcji i ześlę na Rosję kataklizmy. Nie wierzę, że Bog mi odmówi dokonania tego porządku.

Polska ma czystą już karmę i z nadchodzących kataklizmów wyjdzie dobrze. Natomiast sąsiedzi Polski: Rosja, Niemcy i Ukraina mają negatywną karmę i czekają ich cierpienia za ludobójstwo.

Ja mam już na swoim koncie wygrane bitwy z kilkoma synami tamtegO, a Hitler był jednym z nich.

Głównym problemem na tej planecie jest bardzo niska edukacja duchowa Ziemian, dlatego też ta planeta jest na niskim trzecim z dziewięciu wymiarze czasowym. Dlatego też jest tu tyle zła.

Wiele lat temu dostałem z Góry wiadomość, że Kreml jest opętany, jest siedliskiem tamtegO. Jak do tego doszło, kiedy? To proste, od czasu kiedy bolszewicy wkroczyli z Leninem do Kremla i wszystkich wymordowali. Sytuację pogorszył drugi syn tamtegO – Stalin. 

Czy zastanawiałeś się Putin, jak ty ten skradziony materializm zabierzesz ze sobą do świata ducha? Prawdopodobnie będą ci mogli pomóc z tym majątkiem przedstawiciele narodu na środkowym wschodzie. Dla ułatwienia podpowiem ci, że kolor czarny jest ich ulubionym.

Putin, ty zostałeś już  duchowo zdegradowany i po śmierci fizycznej wylądujesz w piekle. I to jest już nieodwołalne. Licz się z najgorszą karą, a jest to zamrożenie w czasie. Jak się nie uspokoisz i użyjesz broń jądrową, to będziesz winny zniszczenia planety, wtedy po odpracowaniu w piekle następną reinkarnacją będzie wcielenie świni. To jest najdalsze cofnięcie duchowe człowieka.

Obecnie na przegranej pozycji są kolejni synowie tamtegO, książęta piekła belzebuB i mefistofeleS. Ponad rok z nimi walczyłem i jest to największa bitwa jaka kiedykolwiek się odbyła we wszechświecie. Tę bitwę opisuję tylko na mojej polskiej stronie internetowej.

Putin, myślisz, że mi uciekniesz? To nie jest możliwe! Kiedy będziesz za niedługo umierał, ja przyjdę po ciebie.

Ludzie proszą mnie o pomoc w trudnych sytuacjach życiowych i duchowych. Przyczyna większości ich problemów leży w złym prowadzeniu się w życiach poprzednich. Kiedyś krzywdzili, teraz przyszedł czas zapłaty.

Wiele opisów rozwiązanych spraw i obszerne wiadomości są zamieszczone na moim polskim portalu, niestety angielska strona jest uboga.

Na koniec dobra wiadomość dla prawicy. Putin grasz frajera, a nie tylko po twoich oczach widać, że śmierć już o ciebie pyta. Przygotuj się na sąd Boży, będą cię pytać o wiele, a lista twoich przestępstw jest długa. Oto część:

1. Morderstwa twoich oponentów, Litvinienko, dziennikarzy i innych.

2. Prowokacje, w których zginęło do tej pory dziesiątki tysięcy ludzi.

3. Więzienie oponentów.

4. Grabież ziemi. 

5. Okradanie ludzi bogatych.

6. Nieuczciwe bogacenie się.

7. Blokowanie zachodnich państw w udzielaniu pomocy mordowanym np. w Syrii. Tu i Chińczycy odpowiedzą za te zbrodnie. Będziecie oskarżeni za współudział w ludobójstwie.

8. Ochrona bandytów jak Asad, rodziny Husajna. Nie chcesz powiedzieć ludziom gdzie oni są i ile wziąłeś łapówki od Husajnów?

9. Przelewanie zagrabionych pieniędzy na swoje konto przez swych agentów z różnych państw.

10. Zestrzelenie malezyjskiego samolotu cywilnego.

11. Agresja na Czeczenię, Gruzję, Ukrainę, a kto będzie następny?

Putin, czy za tę prawdę zlecisz morderstwo na mnie? To tylko pogorszy twoją i morderców sytuację. Jest możliwe zamordowanie mnie, ale nie jest możliwe zamordowanie mojej duszy, a gdyby się tak stało, to i tak wykonam wszystko jako duch, a mordercy i zleceniodawcy zostaną odpowiednio ukarani.

Mój list jest przesłaniem dla wszystkich Ziemian. Wszystkich sięgnie prawo Boże bez wyjątku. Każdy jest osądzany jako nauczyciel. Osądzane są efekty nauczyciela, czy jesteś rodzicem, nauczycielem, wojskowym, biznesmenem czy politykiem.

Najwięcej zła jest w Azji i ten kontynent będzie stosownie traktowany kataklizmami. Jest teraz zapowiedziany czas walki dobra ze złem, państwa z prawicy powinny się zjednoczyć i bez pardonu zło całkowicie wytępić.

Przesłanie do polityków (z prawa) i politykierów (z lewa).

Rosjanie, nie zachodnie kraje są dla was zagrożeniem i też nie zachodni bezpośredni sąsiedzi.

Dla Rosji ogromnym zagrożeniem są sami Rosjanie - lewicowcy, potomkowie komunistycznych tyranów, ludobójców nawet własnego narodu.

Zło w Europie siedzi w Niemczech. Energie przerażenia i strachu wyraźnie czułem, kiedy przelatywałem w 1993 roku nad Niemcami w drodze powrotnej z USA.

Największym zagrożeniem dla Rosji, i nie tylko dla Rosji, są Chiny. Chińczycy mają w planach atak atomowy na Rosję. Chcą przerwać, jak uważają, hegemonię białych na tej planecie. Za nimi pójdą państwa azjatyckiej części byłego Związku Radzieckiego.

Niemcy muszą być pod stałą kontrolą militarną, bo tam w razie drastycznego pogorszenia dobrobytu, dojdą do władzy faszyści, których jest sporo.

Inni tyrani zagrażający pokojowi na świecie, to irański klerykalny rząd, konflikty pomiędzy Izraelitami i Palestyńczykam i Korea Północna.

Jednak, największym zagrożeniem dla wszystkich Ziemian jest koszerna masoneria, w której członkami są przekupieni stanowiskami i pieniędzmi nie-koszerni (goje). Jest to, jak sami mówią, niewidzialna siła, która praktycznie rządzi na tej planecie.

Najgosze jest to, że oni używają czarnej magii w rytuałach, a ich paneM jest lucyfeR. Niestety, nic w tym dziwnego, bo ok. 70% z tych "wybrańców bogA" jest upisanych tamtemU. Tylko ok. 15% z nich jest po boskiej stronie, a pozostałe 15% decyduje się, którą stronę wybrać.

Polecam filmy, które otworzą oczy wszystkim, ale nie koszernym. Koszerni mogą się wkurzyć, że tę szokującą prawdę ujawniam i piętnuję. Dowiesz się kim koszerni są, co zaplanowali w 1776, komu służą i jak osiągają cele.

Wezwanie do przebudzenia

Cicha likwidacja Polski

Chazarscy mordercy cara

Zaplanowane dzieło judeo-satanistów

Lista Żydów na stanowiskach w Polsce

Prawda o Aushwitz

Tajna historia Żydów

Rosyjscy Żydzi mordowali Polaków w Katyniu

Poniżej jest przykład Żyda z piekła rodem, przedstawiciela 70% z nich.

"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównujac do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku.

Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy."

- Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

A tu jest przykład Żyda po dobrej stronie, 15% z nich.

“Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata.

Żydzi, którzy skarzą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.”

- Antoni Słonimski, poeta żydowski

Moja rada dla ciebie Putin. 

Nie igraj już z życiem innych, igraj tylko z własnym. Niewiele czasu już ci zostało, więc radzę ci odejść od polityki. Rozpisz wolne, uczciwe wybory do nowego rządu. Kup sobie klocki Lego i zabaw się z klockami zamiast z życiem ludzi, zwierząt i roślin. 

Putin, ty naprawdę chcesz się bić z Bogiem?

Jest to przesłanie dla wszystkich ludzi, którzy mają władzę nad innymi. Nie krzywdź, bo będziesz musieć za to zapłacić z nawiązką i nie ma to żadnego znaczenia, czy wierzysz w Boga, czy nie.

Przesłanie dla wszystkich religijnych.

Kiedyś moja matka prosiła swoją matkę, a moją babcię, żeby po śmierci przyszła jest powiedzieć, jak tam w świecie ducha jest. Babcia się zgodziła. Kiedy babcia umarła, ukazała się jej i powiedziała:

Czyń dobrze, a będzie ci dobrze.

Pod koniec lat 90-tych XX wieku Bóg przekazał mi, że ponad 70% Ziemian idzie złą drogą. 

To jest moje przesłanie do wszystkich na tej planecie. Każdy ma wolną wolę i może sam wybrać opcję:

1. Czyń dobrze, a będzie ci dobrze.
2. Czyń zło i potem powiesz do siebie: cierp ciało, skoro ci się kiedyś
zła czynić zachciało.

Każdy jeden, kto zwie się "duchownym" i mówi, że za morderstwo białego czy innego koloru skóry człowieka dostaniesz nagrodę od boga, jest fałszywy. Taki człowiek jest rodem z piekła, tylko tamteN wynagradza za morderstwa. Takich ludzi nie słuchajcie.

W historii Ziemi religie i rodem z piekła ustroje polityczne jak komunizm i faszyzm dokonały już w sumie kilkusetmilionowych ludobójstw na ludziach. A trzeba dodać, że tak samo cierpią zwierzęta i cała przyroda, więc te zbrodnie kosztują już życie miliardy, nawet tryliony istot.

Życie bez religii i edukacja ludzi jest w stanie zmienić tę piękną planetę na lepszą. Ludzie zacofani powinni się uczyć tolerancji, poszanowania innych, życia w harmonii i miłości do wszystkiego, co Bóg dla nas stworzył.

Problemem jest, że ludzie na tej planecie są bardzo nisko edukowani duchowo, to właśnie jest przyczyną zła. To zło potęgują fałszywi "duchowni" i dyktatorzy tyrani nawołujący do zabijania.

Bóg Stworzyciel nigdy nie namawia do zabijania, wynagradza wyłącznie za dobre uczynki i karze za złe.

Problem jest w tym, że ani jedna religia na Ziemi nie jest prawdziwa, wszystkie są sfałszowane celowo. Tę wiadomość dostałem od Boga we śnie bodaj w 1993 roku. Później zapytałem, dlaczego tak jest?

Bóg odpowiedział; - Żeby do mnie trafili najmądrzejsi.

Więc jeżeli wierzysz, że za zabicie białego Bóg da ci 68 dziewic i dużo wina, to jesteś idiotą. Takiej nagrody możesz się spodziewać od tamtegO, ale w piekle.

Poniżej publikuję moją Aktywną Drogę Duchową - medytację. Jak przekazują mi duchy, jest to jedna jedyna prawdziwa i bezpośrednia droga do Boga Stworzyciela. Są to praktycznie studia duchowe, które pomagają stawać się być lepszym duchowo i też fizycznie.

Jak zrobisz dwie, trzy moje medytacje w tygodniu i uczynisz z tego rytuał to masz gwarantowany sukces. Nie wolno z A.D.D. przesadzać! Moja A.D.D. nie jest dla wszystkich i to wyraźnie zaznaczam. Tylko ok. 30% ludzi może wejść na moją duchową drogę.

ADD zawiera 58 stron opisu, jednak nie stać mnie na przetlumaczenie tak dużej ilości tekstu na wiele języków. Pomocą będą dotacje o które proszę. Nawet dotacja po jednym dolarze może przyczynić się do wielojęzycznego tłumaczenia. Jest to szansa na lepsze jutro dla całej planety.

Jak więc żyć bez religii? To bardzo proste, ale dla ludzi inteligentnych. Czyń tylko dobro i innym pokaż tę drogę. Jak twój partner nie chce zrozumieć tej prostej drogi, to odejdź od niego i buduj nowe życie bez zła.

Jak się modlić?

Przygotowanie.

1. Znajdź jakiś czysty kąt, gdzie będziesz stale robić medytacje. Ustaw tam wygodny fotel i zapal białą świecę (ona daje 95% bezpieczeństwa i zawsze powinna być przy medytacji).

2. Nie ubieraj do medytacji czarnych, czy ciemnych ubrań. Najlepsze są czyste białe.

3. Wyłącz wszystkie media (telefon, radio, telewizor...), tak żeby ci nic nie przeszkadzało.

4. Siądź wygodnie, uspokój się i zamknij oczy.

Medytacja.

1. W myślach powoli przedstaw się: Ja jestem (imiona, nazwisko, data i miejsce urodzenie, kraj, kontynent, planeta Ziemia).

2. Zrób pięć ćwiczeń oddechowych. Wypowiedz powoli po cichu na wdechu "LORD" i z wydechem "IS". Są to ćwiczenia uspokajające, oczyszczające i wyrównujące czakramy, są to najsilniejsze ćwiczenia energetyczne. To ćwiczenie otrzymałem od Boga w 1993 roku. Od momentu zastosowania tych ćwiczeń, już nie choruję od pacjentów.

3. Ja, (twoje imię i nazwisko) wybaczam (myślą, słowem, czynem) tym istotom, które mnie skrzywdziły i o wybaczenie proszą (to ludzie, zwierzęta i rośliny).

W intencji wybaczania zostań 10-15 minut. Możesz mieć wizje pokazujące się stało, wiec wybacz szczerze.

4. Proszę o wybaczenie wszystkie istoty, które skrzywdziłem (-am) myślą, słowem, uczynkiem. Zostań w energiach wybaczania 10-15 minut.

To jest najtrudniejsza część medytacji. W tej części możesz zobaczyć swoje przewinienia w tym i poprzednich życiach. Jak się tak stanie, zapytaj te istoty, jak im wynagrodzić krzywdy. Nie zawsze jest to łatwe.

5. Pierwsze spotkanie ze Stwórcą. 

Przedstaw swoje złe postępowania, myśli i słowa. Przedstaw Bogu plan korekcji swojego charakteru i złych nawyków. Bądź ze Stwórcą 10-15 minut.

Nie możesz obiecać Bogu tego, czego nie chcesz wykonać. Wiedz, że nie jest proste zmienić negatywy w charakterze, ale dla chcącego nie ma nic trudnego.

6. Drugie spotkanie ze Stwórcą. 

Przedstaw swoje problemy życiowe i poproś o pomoc. Bądź ze Stwórcą 10-15 minut.

Tylko jeden problem na medytację.

7. Zakończenie medytacji.

Powiedz: Dziekuję wszystkim istotom duchowym za wysłuchanie. Niech się Twoja wola stanie Panie Boże, a nie moja.

Na koniec medytacji zrób pięć ćwiczeń oddechowych. Wypowiedz powoli po cichu na wdechu "LORD" i z wydechem "IS".

***

·  Moją medytację można robić z kimś bardzo bliskim (max 3 osoby), ale nikt nie może przeszkadzać. Najlepiej bądz sam(-a). Nikt nie może mojej medytacji prowadzić, każdy musi pracować sam.

· Nie można medytować pod wpływem alkoholu, narkotyków.

· Nie można medytować przed zachodem słońca i po zachodzie słońca.

· Nie można medytować w stanie podenerwowania, trzeba się wcześniej uspokoić. W razie zdenerwowania trzeba się przedtem wyciszyć (kilka ćwiczeń oddechowych LORD - IS jest pomocnych).

· Uwaga, tej medytacji nie mogą robić osoby, które idą złą drogą: terroryści, mordercy, złodzieje, zboczeńcy seksualni, ludzie wulgarni itd.

· Nikt nie może skopiować mojej medytacji. Kradzież będzie srogo karana duchowo.

· Moja medytacja na CD jest sprzedawana wyłacznie przeze mnie. Inne będą sfałszowane i nie będą działać, nie zagwarantują bezpieczeństwa.

Zapamiętaj.

O co Bóg pyta każdego po powrocie?

Jako prezydent. Nie zapyta się ciebie, w jakich luksusach żyłeś, ale czy to stanowisko osiągnąłeś uczciwie i co dobrego i złego zrobiłeś.

Jako bogacz. Czy uczciwie ten majątek osiągnąłeś i ile dobra i zła z tego majątku dałeś innym.

Jako duchowny. Czy kierowałeś ludzi w stronę dobra, czy zła.

Jako lekarz. Czy celem twoim były pieniądze czy satysfakcja z efektów leczenia.

Jako biedny. Czy zniosłeś próby godnie, czy nikogo nie krzywdziłeś.

Jako cierpiący w chorobie. Czy zniosłeś próby w pokorze.

Jaki dałeś przykład; pozytywny, czy negatywny?

W każdej sytuacji życiowej non-stop budujesz swoją duchową historię kredytową; pozytywną lub negatywną karmę. Domu który budujesz, nie widzisz tu na Ziemi. Efekty zobaczysz w świecie ducha.

Duchowy Uzdrowiciel, Duchowy Nauczyciel, Egzorcysta,

Józef Edmund Ciuraj

www.UzdrowicielDuchowy.guru

www.SpiritualHealer.guru