logo uzdrowiciel duchowy

Chicago 8 czerwca 2008

PROŚBA O MEDYTACJE DLA CAŁEJ KULI ZIEMSKIEJ

Na wczorajszej medytacji, przyszła do mnie dusza nie żyjącego juz jogina i przekazała takie słowa:

"Ludzie idą złą drogą, ale można im pomóc poprzez medytacje dla całej
kuli ziemskiej. Poproś p. Józefa o poprowadzenie tych medytacji".

W nocy miałam sen, który był potwierdzeniem tego przekazu:

Do mojego domu przyszedł p. Józef ze swoim synkiem na wspólną medytację. Ja poszłam porozmawiać z ludźmi mieszkającymi w tym samym domu, chciałam ich przekonać do medytacji i do nauki p. Józefa, ale dwugodzinna rozmowa zakoczyła się klótnią. Wyszłam stamtąd zawiedziona i zrezygnowana.

Natalia K.

Mój komentarz

Ten nowy przekaz jest kolejnym, jednym z wielu, w kórym dusze mówią, że ziemianie idą złą drogą. Jak ja osobiście, tak i moi uczniowie i studenci od wielu lat próbujemy podzielić się z ludźmi prawdziwymi wiadomościami ze świata ducha, jednak tylko bardzo, bardzo nieliczni szukają prawdziwego źródła.

Do moich uczniów zjawia się coraz dusz, które proszą o różną pomoc, a najczęściej proszą o medytacje, które im bardzo pomagają. Ich ciała tego niestety nie rozumią.

Pani Natalia w śnie otrzymała dokładne wyjaśnienie sytuacji, bo faktycznie, jedynie inteligentne dusze rozumią i wiedzą gdzie jest prawda. Ich ciała z ich niestety bardzo niską inteligencją nie rozumią i nie chcą zrozumieć zagrożenia w jakim żyją i idą jak ślepcy na zatracenie.

Medytacje dla całej kuli ziemskiej pomogą tym inteligentnym duszom znaleźć właściwą drogę, będą również częściową ochroną dla dusz przed źle prowadzącymi się ich ciałami fizycznymi.

Proszę aby wszyscy moi uczniowie uczestniczyli w indywidualnych medytacjach na mojej A.D.D. codziennie przez siedem dni o godzinie 5:00 czasu warszawskiego, począwszy od 6 czerwca 2008.

Tym, którym czas nie pozwala, mogą zadedykować medytację o tym czasie, tak jak to opisuję w A.D.D.