logo uzdrowiciel duchowy

Obchodzenie świąt. 

Boże Narodzenie.

Duchowy przekaz od Matki Boskiej z 18 grudnia 1997r.

Dzień Bożego Narodzenia 24 grudnia powinien być obchodzony w pokoju, miłości i hojności. W tym wielkim dniu należy składać sobie wzajemnie obietnice, otworzyć należy serca w rodzinie.

Na stole, na pierwszym miejscu powinny być chleb i sól, następnie ryba i oznaki hojności (monety łuski rybie). Na stole powinny znajdować się czerwone wino i owoce ( winogrona itp.). Nie powinno się dzielić opłatkiem, lecz zwykłym chlebem.

Bardzo ważna jest modlitwa za Jezusa o północy, jest to uroczyste zakończenie tego wielkiego dnia. Symbolem tych świąt jest czerwony kolor.

Święta Wielkiej Nocy.

Duchowy przekaz z 12 kwietnia 1998r.

Piątek; bardzo skromny i postny od mięsa, słodyczy i alkoholu.

Sobota; cała rodzina powinna przebywać w naturze, dużo spacerując, odwiedzając rodzinę.

Niedziela; świąteczne śniadanie przy żółtych kwiatach (żonkile czy tulipany) i pokolorowanych jajkach. Około południa powinno się wyjść na spacer. Świąteczny obiad można przygotować z trzech rodzajów mięsa, z drobiu i ryby, do tego trzy rodzaje warzywno-jarzynowe np. kukurydza, świeża kapusta, sałata, czy gotowana marchew.

Do obiadu należy podać czerwone wino. Pod wieczór stół powinien być hojnie zastawiony, podane mogą być; wino, słodkie likiery czy kremy np. likier jajeczny.

Od piątku do poniedziałku należy rozmawiać z dziećmi o wielkiej udanej misji Jezusa ( miał zaszczepić na Ziemi wiarę w Boga), i o tym, co z Jezusem zrobili Żydzi.

Poniedziałek; powinien być radosnym, też wolnym od pracy dniem, połączonym z odwiedzaniem rodziny. Oblewać powinno się wodą, jest to znak-symbol wskrzeszania nowego życia. Hojnie na stole.

Całe, czterodniowe święta powinny być czczone w czystości, hojności kwiatów i oprócz piątku w dostatku jedzenia i picia, należy w tych dniach mieć dużo czasu dla siebie i rodziny. Ważne są spacery rodzinne w słonecznej pogodzie.

DUCHOWY NAPÓJ.

Pół szklanki drobno posiekanych wydrylowanych daktyli, pół szklanki drobno posiekanych suszonych fig, półtora szklanki wody, 1 kopiasta łyżeczka mąki kukurydzianej (jest to porcja na 3 osoby).

Całość gotować na małym ogniu przez około 15 minut, często mieszając. Na koniec można dodać mleko w ilości około ½ szklanki. Całość zagrzać, nie gotować, przecedzić do filiżanek.

DUCHOWY NAPÓJ podawać należy dzieciom będącym po Komunii Świętej (wyłącznie w przypadku, kiedy ten sakrament był udzielony przez prawdziwego, uczciwego duchownego).

DUCHOWYM NAPOJEM uczcić można wielkie święta czy uroczystości rodzinne.

Wskazanym jest pić go przy zapalonej białej świecy. Należy go również ofiarować swojemu duchowi i duchom opiekuńczym. Duchowego napoju nie powinny spożywać osoby negatywne (złodzieje, zboczeńcy, oszuści, mordercy, upisani tamtemU itd.) i nie wierzące w Boga!

Recepta na duchowy napój była przekazem duchowym, który otrzymał w pierwszej połowie XX wieku słynny medium, Amerykanin Edgar Cayce. Ja potwierdziłem prawdziwość jego przekazów przez własne przekazy duchowe.

Duchowy uzdrowiciel i nauczyciel

Józef Edmund Ciuraj

 

Copyright © 1999 Józef Ciuraj. All rights reserved.