logo uzdrowiciel duchowy

Przekazy Duchowe

Jest to telepatyczny (myślowy) przekaz. Są dwa rodzaje przekazów duchowych: zwykły i inspirowany. Zwykłym sposobem porozumiewania się ze światem ducha, osoby, które nie są energetycznie zablokowane p.n. jasnosłyszący, jasnowidzowie.

Poza nimi wiele ludzi posiada takie zdolności. Często są to naukowcy, kompozytorzy muzyki, architekci, pisarze i inni. Odbierają oni myśli swojego ducha, opiekunów duchowych, lub jakiegoś ducha z zewnątrz.

Inaczej jest w przypadku pisma automatycznego inspirowanego, gdzie prowadzi się dialog z istotą duchową. Taka soba musi myć lepiej przygotowaną (sensytywną) do przetrasferowania tych bardzo silnych energii.

Od 1994 roku, przygotowałem do pisania automatycznego inspirowanego kilkunastu moich uczni. W każdym przypadku, jest to wielomiesięczny okres nauki. Nie można tu zapominać, że moi uczniowie, łączą się z najznamienitszymi duchami, w istotach: samego Stwórcy, Matki Boskiej i Ministrantum. Ministrantum, są duchami, które są ciałem doradczym dla Rodziny Bożej, podobnie jak stanowiska ministrów w każdym demokratycznym rządzie na ziemi.

Na ziemi, Ministrantum, są niewłaściwie nazywani Archaniołami. Ich imiona, a właściwie kody, nie będą przeze mnie ujawnione, ze względu na ich bezpieczeństwo. W zasadzie, imiona w świecie ducha nie istnieją, bo jest niemożliwe nadać każdej innej istocie inne imię i nazwisko. Przyczyna jest oczywista, bo ilość istot duchowych we wszechświecie jest tak duża, że możliwe i logiczne jest tylko przydzielanie kodów identyfikacyjnych.

Od 1993 roku, kiedy rozpocząłem wykonywanie przekazów duchowych do tej chwili, zgromadziłem już około 6 tysięcy dokumentów z unikalnymi informacjami. Jest to niesamowita wiedza, na tematy: odżywiania, przyszłości ziemi, prawa Bożego, inkarnacji swoich moich uczni i pacjentów, całokształtu życia duchowego, zdrowia i innych ważnych aspektów życia Diagnozowanie, które wykonuję dla swoich pacjentów, jest także przekazem duchowym inspirowanym.

Niestety, prawie wszyscy moi uczniowie, których nauczyłem pisać automatycznie zostali odrzuceni przez Pana Boga, bo nie potrafili zachować jednolitego kursu na prawo. Bóg nie toleruje ludzi-węży, albo inaczej, chodzenia jedną nogą w błocie, a drugą w złocie.