logo uzdrowiciel duchowy

Przyczyny zachorowań

Przyczyny zachorowań, duchowy przekaz z 10 września 1997.

 

Zmiana pogody i związana z tym zmiana bakterii w powietrzu.

Są organizmy, które natychmiast zapadają na przeziębienia i różne choroby. Są to osoby spożywające dużo nabiału. Na zmianę pogody prawie nie reagują osoby spożywające dużo mięsa. Jednak oni szybko zapadają na choroby przenoszone przez dotyk; ślinę i krew. W tych przypadkach o 40% odporniejszymi są osoby spożywcze głównie nabiał.

Wegetarianie rzadko zapadają na choroby bakteryjne z powietrza, dotyk, ślinę lub krew. Są natomiast podatne na choroby związane z systemem oddechowym.

Nie jest dobrą oznaką, jeżeli się długo nie chorowało. Jest to coś w rodzaju "ciszy przed burzą". W takich przypadkach organizm nie ma okazji uodpornić się i wzmocnić swój system obronny (limfatyczny) i jest mu znacznie trudniej zwalczyć większe problemy zdrowotne.

Ludzie pracujący przy truciznach (trujące opary, lakiery, farby, gazy, spaliny silnikowe itd.) na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo zdrowo, ale ich krew w tych warunkach zostaje bardzo szybko zanieczyszczona. Jest to prawie tak niebezpieczne jak radiacja po wybuchu atomowym (dotyczy to ludzi, którzy pracują w takich warunkach dłużej jak 15 lat). Nie ma tu żadnego znaczenia, że w tym czasie stosowali maski przeciwgazowe lub inny sprzęt ochronny.

PRZYCZYNY CHORÓB.

  • Trucizny (również woda chlorowana i chemizowane pożywienie).

  • Ostra zmiana pogody.

  • Brud, kurz.

  • Złe odżywianie, również niewłaściwe łączenie pokarmów.

  • Nadmiar cukru.

  • Nadmiar artykułów kwaśnych.

  • Nadmiar nabiału (kiedy spożywany jest dziennie przez 30 dni, w głównych posiłkach) .

  • Nadmiar witamin.

Wyjaśnienie : Główną przyczyną problemów zdrowotnych u osób ciężko chorujących jest karma, czyli obciążone sumienie. Często przyczyną spotęgowania choroby jest dodatkowo negatywne promieniowanie w miejscu zamieszkania i pracy.

Żal i złość

Choroby są również spowodowane z dwóch podstawowych negatywnych cech: żalu i złości.

Złość, w 98% uszkadza wątrobę. Uszkadza następnie inne najsilniejsze narządy: żołądek, serce, pęcherz moczowy, układ nerwowy i mózg.

Żal, w 68% uszkadza tchawicę, a w 10% serce. Z powodu żalu cierpią następnie pozostałe najsilniejsze narządy: śledziona, trzustka, prawe płuco, prawa nerka, piersi, narządy płciowe i system nerwowy.