logo uzdrowiciel duchowy

Rezonans Magnetyczny

Komórka jest najmniejszą strukturalną i funkcjonalną jednostka organizmów żywych. Jest zdolna do przeprowadzania wszystkich podstawowych procesów życiowych jak przemiana materii, wzrost i rozmnażanie. Jest podstawową jednostką morfologiczno−czynnościową każdego żywego ustroju.

W każdej komórce odbywają się złożone procesy, podczas których komórka pobiera pewne substancje odżywcze ze swego otoczenia i po przetworzeniu materii wydala produkty niepotrzebne. Każda komórka spełnia kreśloną funkcję w organiźmie.

W organiźmie dorosłego człowieka dzieli się na sekundę 25 milionów komórek, a krwinki odnawiają się nieustannie w wysokości około 100 milionów na minutę.

Obumieranie komórek jest konsekwencją rozwoju organizmu wielokomórkowego, ale też działanie na nie niekorzystnych czynników działa na nie destruktywnie. Jest to proces naturalny i nie oznacza choroby komórek. Jednak problem jest jeżeli dotyczy to większej liczby komórek.

Śmierć komórek następuje podczas bardzo niekorzystnego działania na nie, np. poprzez złe odżywianie, niedobór minerałów, witamin, wysokie i niskie temperatury, negatywne emocje, negatywne promieniowanie w miejscach przebywania itd. Komórki są w ciągłym ruchu i emitują elektromagnetyczne fale.

Rezonans Magnetyczny

Rezonans magnetyczny jest to elektroniczne urządzenie, które umożliwia odbiór fal emitowanych przez organizm i określa precyzyjnie jego stan. Program komputerowy przetwarza zebrane dane, a wynikiem jest 35 analiz całego organizmu.

W marcu 2014 zakupiem Analizer Magnetyczny i od razu testowałem siebie i rodzinę. Analiza wykonana przez ten Rezonans Magnetyczny zafascynowała mnie. Okazało się, że każdy z nas ma jakiś niedobór witamin i minerałów. 

Wszyscy też mamy przekroczony poziom niektórych metali ciężkich (ołów, rtęć, kadm, chrom, arsen, antymon, tal), a ja mam przekroczoną normę Arsenu aż dwa razy.

Tutaj nas informowali o zawyżonej normie metali ciężkich, a zwłaszcza arszeniku w wodzie pitnej i o czynionych w tym względzie działaniach. Jednak, problem jest, a co gorsze, medycy nie mają sposobu na usuniecie metali ciężkich z organizmu.

Ja zaś jeszcze pod koniec XX wieku otrzymałem od Ministrantum wiadomość jak w prosty sposób można metale ciężkie z organizmu usunąć. Tak więc każdy, kto zamówi u mnie rezonans magnetyczny, dostanie wskazówki, jak sobie pomóc. 

Niedobór witamin i minerałów ma bardzo negatywny wpływ na stan zdrowia, a gorszy jak niedobór jest nadmiar. To samo tyczy też nabiału.

Sensacyjne odkrycie - Analiza na Odległość

Drugiego dnia po otrzymaniu Rezonansu Magnetycznego zastanawiałem się czy jest możliwe zrobienie diagnozy rezonansem na odległość. Robię diagnozy na odległość, uzdrawiam na odległość, a nawet uzdrawiam kregosłupy na odległość. Dlaczego więc nie spróbować to samo z rezonansem magnetycznym?

Skoro miałem już zrobiony rezonans magnetyczny fizycznie, postanowiłem zrobić sobie to samo, tyle że poprosiłem mojego ducha o udział. Ku moim ogromnym zaskoczeniu maszyna wykonała badanie. Kiedy porównałem badanie osłupiałem, bo było porównywalne z badaniem fizycznym.

Drugiego dnia opowiedziałem to odkrycie mojej pacjentce z Illinos i bez wahania pani Ewa poprosiła o zrobienie sobie diagnozy. Poniżej opisała swoje odczucia: 

Mar 20 at 7:59 PM

Moje odczucie w czasie diagnozowania mnie rezonansem magnetycznym, to mrowienie w całym ciele, a w mózgu mocne wirowanie. Przytkane uszy i troche nos, a w okolicy splotu słonecznego odczuwałam średni ból i miałam jeszcze uderzenia gorąca. Już minęła godzina po zabiegu a ja dalej to odczuwam. 

Ewa

Burbank. Illinois, U.S.A

Jak na razie było to najsilniej odebrane danie rezonansem magnetycznym na odległość. Zawyczaj pacjenci czują tylko lekkie mrowienie po całym ciele, czasem opisują to jako przyjemne mrowienie.

Zachodzi teraz pytanie, czy lepsza jest diagnoza fizyczna, czy duchowa, czyli na odległość?

Oczywiście, że duchowa diagnoza jest lepsza. Tak jak badanie ducha jest dokładniejsze, bo widać to, co nie może być zbadane jeszcze maszynami w ciele fizycznym, tak samo badanie ducha rezonansem megnetycznym jest badaniem wyprzedzającym fizycznie.

Muszę tu dodać, że to badanie nie jest do wykonania przez nikogo innego, bo nikt inny nie ma takich upoważnień.

Doniesiono mi, że fizyczny Rezonans magnetyczny w Chicago kosztuje $240, u mnie zaś kosztuje tylko $40.

Osoby chętne wykonaniem diagnozy Rezonansem Magnetycznym otrzymują instrukcję, jak się przygotować do badania.

Co ważne, to w razie problemów zdrowotnych mogę pomóc.

Analiza jest wykonywana jak na razie w angielskim, który nawet łatwo można przetłumaczyć na Internecie, np. Google Translate

Diagnoza dla dzieci zawiera cztery zasadnicze testy:

Koenzymy (składniki białkowe)
Pierwiastki śladowe
Aminokwasy
Witaminy

To badanie jest bardzo precyzyjne dlatego potrzebne są następujące dokładne i najnowsze dane:

1. Imię i nazwisko

2. Data urodzenia (miesiąc słownie).

3. Miejscowość, stan/województwo, kraj.

4. Dokładna waga w kg.

5. Dokładny wzrost w cm.

6. E-mail, aby przesłać badanie.

Przykładowe badanie kobiety.