logo uzdrowiciel duchowy

Rosyjska Prowokacja

Wiadomo wszystkim, że 7 sierpnia 2008 Rosjanie dokonali barbarzyńskiej inwazji na Gruzję. Jest to polityczna, międzynarodowa intryga, która ma sprowokować część zachodnią naszej planety.

Jednak o planowaniu intrygi przez Rosjan pisałem już w marcu 2008 w artykule: "Zagrożenie Nuklearne":

Chicago, 19 marca 2008r.

W czasie wykonywania zabiegu uzdrawiającego zobaczyłam Kreml i dostałam następujący przekaz:

"Kreml przygotowuje spisek, który ma skłócić ze sobą największe mocarstwa".

Tego dnia otrzymałem dodatkową informację: Kreml jest siedzibą " tamtego " tamten.

Na potwierdzenie tych przekazów duchowych czekaliśmy niespełna pięć miesięcy, ale w tym przypadku - niestety, wszystko się spełniło.

Władimir Putin , były szpieg KGB zrezygnował z kolejnej prezydentury, aby na to stanowisko podstawić marionetkę Dimitrijego Miedwiediewa .

Teraz, morderca, były oficer KGB Władimir Putin jako premier Rosji realizuje plany tamtego, a prezydent Miedwiediew, choć pomocny, właściwie nie ma niewiele do powiedzenia.

Rosjanom nie podoba się, że Polacy chcą zainstalować rakietowy system obronny, kiedy oni od dziesięcioleci mają wycelowane rakiety nuklearne w Polskę i inne kraje. Dlaczego oni mogą grozić atakiem atomowym, a nam nie wolno bronić swych narodów?

Rosyjscy politycy z herbu sierpa i młota mają zamiar zmienić mapę świata, zniewalając ponownie suwerenne państwa ościenne. Jak w IXX wieku chcą demokratyczne państwa zamienić w państwa niewolnicze.

Zaczęli od małego państewka - Gruzji. Niestety, Gruzini nic dobrego nam nie pokazali, tylko wstyd, bo barbarzyńcy przejechali przez ten kraj bardzo łatwo i w ciągu kilku dni.

Rosjanie znów wymachują wszystkim dookoła sierpem i młotem i za nic mają wszelkie umowy międzynarodowe. Ci brutale, jak zawsze wszystkich mają za nic. Nam Polakom narobili wiele krzywd, wymordowali sporą część narodu, zabrali spory kawał naszych ziem. Swym ludobójczym systemem cofnęli nas o dziesięciolecia do państw zachodnich. Swym zbrodniczym system zniszczyli ludziom charaktery.

Polska kiedyś miała powierzchnię ponad 1,100,000 km kwadratowych te tereny obecnie leżą na wschodzie. Teraz mamy tylko 312,683 tys. km 2 w tym z dodatkowym, kontrowersyjnym terenem na zachodzie.

Polacy i inne byłe zniewolone państwa powinny przygotować się obrony swych narodów i zakupić najnowocześniejszą broń z państw zachodnich, a głównie z USA. Powinny przygotować przede wszystkim do taktyki obronno/partyzanckiej.

Na wyposażeniu armii powinna być przede wszystkim lekka, mobilna broń anty-pancerna z samonaprowadzającym systemem laserowym. Taka broń powinna się znaleźć na wyposażeniu każdej drużyny. Podobna broń powinna być dla niszczenia samolotów i helikopterów.

Do niszczenia rakiet nieprzyjaciela i ataku jest potrzebny system anty-rakietowy typu Patriot i inne systemy rakietowe.

Nie można tu zapominać, że Rosjanie już od dawna mają swoich sojuszników w państwach Azjatyckich i potajemnie sprzedawali im nie bez przyczyny broń jądrową. Z tej strony należy się spodziewać ataków.

Bez totalnej konsolidacji z NATO i USA praktycznie nie będzie szansy odparcia odwiecznego wroga - Rosjan. Jestem przekonany, że państwa demokratyczne powinny nie tylko myśleć o obronie, ale iść znacznie dalej.

Już kilka lat temu znany Ukraiński jasnowidz - Anatolij Kaszpirowski , przepowiedział rozpad Rosji na małe feudalne państewka. Może to jest początek wielkich zmian, które doprowadzą raz i na zawsze do totalnego zniszczenia i rozpadu tego krwiożerczego mocarstwa.