logo uzdrowiciel duchowy

Słowniczek Duchowy

Aura
Jest to naturalna otoczka energetyczna wokół ciał żywych, która jest ich ochroną. W niej umiejscowione są ciała duchowe. Szerokość aury jest zależna od stopnia wykształcenia ducha. Duchy o słabym wykształceniu mają aurę kilkucentymetrową, zaś duchy o wyższym wykształceniu od kilkudziesięciu centymetrów do kilku metrów. Z aury, dobry jasnowidz może wyczytać m.in.: poprzednie życia duszy, jej teraźniejszość, przyszłość, pochodzenie duchowe, wykształcenie, choroby przeszłe i przyszłe, stan emocjonalny itd.

Kody duchów
W świecie ducha imiona nie istnieją, ponieważ jest ich tak ogromna ilość, że jedynie kody mogą dusze identyfikować. Każda dusza ma swój kod, który podczas inkarnacji nie może być w żadnym przypadku ujawniony. Jego rozszyfrowanie jest równoznaczne z zagładą duszy. Dlaczego? Tamten nie może ukraść duszy, póki nie zna jej kodu - można to przyrównać do szyfru w sejfie.

Ministrantum
W 1999 roku otrzymałem wiadomość, że doradcami Rodziny Bożej są Ministrantum . Są to najbardziej zaufani, o najwyższym wykształceniu i doświadczeniu duchy. W tym przekazie duchowym zostałem zobowiązany do nie ujawniania ich kodów - dla ich bezpieczeństwa. Funkcje Ministrantum, można porównać do roli ministrów w demokratycznym rządzie. Archanioł, to nazwa wymyślona przez ludzi, która nie istnieje w niebie.

Upisanie Duszy

Jest to świadome lub nieświadome (niestety) oddanie duszy tamtemu, to znaczy tamten nakłada swoją pieczęć na czyjeś duszy.

Ludzie zazwyczaj oddawają swoją duszę tamtemu wzamian za władzę, sławę lub pieniądze. To na prawdę działa, ale nie polecam tego robić.

Kiedy upisanie stanie się faktem, nie ma wtedy już odwrotu! Nikt też, nigdy nie będzie w stanie pomóc. Ja takiej spawy nie wezmę nawet za tryliony!

Przekaz duchowy od Stwórcy z końca lat 90-tych:

"Józefie, ludzie zazwyczaj upisują swoją duszę tamtemu za władzę sławę i pieniądze. Niestety, są też upisani przez podstep tamtego, ale ta nieuczciwość jest też ważna.

Ty Józefie masz tylko 3% szansy, że odzyskasz taką duszę. Czeka cię wtedy wieloletnia walka o tą duszę i tracisz wtedy wszysko, czego się tak ciężko dorabiasz. Tak było wcześniej, kiedy straciłeś dom i wszystko, co miałeś. Ja ci szczerze odradzam pomagania takim istotom, bo zazwyczaj oni sami upisują się tamtemu, za władzę, sławę i pieniądze".

Przykład próby podstępnego upisania.
W 1996 roku przyjechała do mnie pewna pani, która powiedziała: parę dni przed wyjazdem do USA , kiedy się nad ranem przebudzałam, pojawła mi się jakaś ładna istota.

On zadał mi następujące pytanie: powiedz, czy zła na tej planecie jest więcej, jak dobra?

Już chciałam mu odpowiedzieć - TAK, ale natychmiast przyszło mi do głowy, że to jest podstęp. W tedy osknęłam się i powiedziałm mu: ty jesteś d...!
ON wtedy pokazał się mi w swej przerażającej brzydocie i wściekły powiedział:

Ty pojedziesz do Stanów, ale nigdy nie tam nie otrzymasz stałego pobytu. Gdybyś powiedziała mi TAK, to miała byś w USA cudowne i bogate życie.
***
Pamiętaj, Bóg nigdy nie domaga się składania przysięgi poprzez sen! Nigdy nie używa podstępów.

TamteN
W 1998 roku otrzymałem od Pana Boga następującą wiadomość:
"Józefie, nie wymawiaj słów Szatan, diabeł, zły duch itd., bo są to silnie zakodowane słowa. Wypowiadając je, powiększasz ich moc. Mów "tamteN" albo duch, czy duchy "tamtegO". I uwierz mi, on to odbiera i jest wtedy na prawdę wściekły. Bo jedynym, co na tamtegO działa, jest totalna ignorancja ".