logo uzdrowiciel duchowy

System Nerwowy (CSN)

Zabieg czyszczenia systemu nerwowego opracowałem w 2012 roku, choć tak na prawdę zabieg ten był opracowany już pod koniec XX wieku, jednak był on jakoś zapomniany.

Wtedy też zrobiłem przekaz do Stwórcy z prośbą o zaopiniowanie. Stwórca powiedział: „Jest to doskonały zabieg, bardzo pomocny, jednak jest to Syzyfowa praca”.

Co to znaczy? Otóż system nerwowy jest zanieczyszczany często i to z wielu powodów. Brak jakiegokolwiek działania pomocnego, uwalniajacego nerwowy powoduje nagromadzanie negatywnych emocji i trudne do przewidzenia w skutkach efekty fizyczne i psychiczne.

Praktycznie po każdym większym zdenerwowaniu, albo zbytnim obciąeniu psychicznym należy sobie zafundować te zabiegi.

Nerwy wpywają nie tylko na nasze zachowania, mają też duży wpływ na zdrowie, głównie psychikę. Lekceważenie złych stanów psychicznych ma swoje negatywne odbicie w kontaktach rodzinnych, w pracy i innych.

Do odnowienia zabiegu CSN nakłoniło mnie bardzo złe samopoczucie, głównie po prawie rocznym pobycie w Polsce (o tym później).

Pierwszy sam zaaplikowałem sobie kilka zabiegów, potem reszcie rodziny. Poprawa samopoczucia nastąpiła bardzo szybko, już po kilku zabiegach.

Zabieg CSN może być stosowany na odległość i na miejscu. Cena średnia $40.