logo uzdrowiciel duchowy

Stosowane Techniki Uzdrawiania

Od 1992 roku opracowałem następujące techniki:

BIOPUNKTURA

Są to bezkrwawe operacje duchowe. Biopunktura jest najsilniejszym zabiegiem na świecie (ta wiadomość pochodzi z otrzymanego przekazu duchowego). Jest ona bardzo skuteczna w najtrudniejszych chorobach, jak: nowotwory i AIDS. Zabiegi na miejscu są równie skuteczne jak na odległość.

Biopunktura jest znacznie skuteczniejsza jak chińska akupunktura. Poza tym akupunktura ma wiele przeciwwskazań, m.in. wszystkie choroby nowotworowe.

VIBRO

To technika, która otwiera aurę i oczyszcza cały organizm z negatywnych i chorobowych energii, za pomocą przekazywanych pacjentowi odpowiednich dla niego wibracji. Vibro jest bardzo efektywna technika w początkowym procesie uzdrawiania ciężkich chorób, w tym nowotworowych i AIDS. Vibro jest skuteczna również w takich przypadkach jak: schizofrenia (opętania), stany zapalne, zatory w organizmie. Zabiegi są wykonywane głównie na odległość. Zabieg trwa od 30-45 min. RHS

Są to bezkrwawe operacje duchowe. W trakcie zabiegu pomagają mi aniołowie z najwyższymi kwalifikacjami. Osoby medialne podczas zabiegu, wyraźnie odczuwają obecność istot duchowych. RHS jest bardzo efektywna technika w przypadkach uzdrawiania kręgosłupa. Zabiegi wykonywane są na odległość. Zabieg trwa 60 min.

Bio-Auri To technika, która opracowałem w 2006 roku. Jest to połączenie technik: biopunktura, aurikuloterapia i akupunktura. Dodatkowo, w trakcie zabiegu pacjent otrzymuje m.in.:

 • Energie oczyszczające organizm z toksyn.

 • Następuje oczyszczanie i uzdrawianie aury.

 • Oczyszczane są naczynia krwionośne (jest ich w organizmie ludzkim ponad 98,000 km!).

 • Oczyszczane są wszystkie kanały energetyczne (meridiany).

 • Następuje oczyszczanie mózgu i wszystkich pozostałych narządów.

 • Budowany jest energetyczny pancerz ochronny.

Masaż GO - EN
Jest autentycznym przekazem Boskich energii. Najczęściej uzyskiwane efekty, to:

 • Oczyszcza organizm z negatywnych emocji, różnego pochodzenia.

 • Relaksuje, uspokaja i rozluźnia.

 • Powiększa pojemność umysłu.

 • Wykształca tolerancję do innych.

 • Poprawia sprawność narządów rodnych.

 • Eliminuje bóle menstruacyjne.

 • Uelastycznia mięśnie i stawy.

 • Wzmacnia organizm.

 • Usuwa toksyny z organizmu.

 • Poprawia krążenie krwi.

 • Nobilituje dusze.

Masaż Go - EN jest bardzo pomocny dla osób, których współmałżonek jest terrorysta fizycznym lub psychicznym. Już po kilku masażach, kobiety przestają być podległe i zahukane. Czas trwania masażu ok. 45 minut. Jest to masaż energetyczny, wiec jego działanie jest takie samo na odległość, jak na miejscu.

Oprócz tych technik stosuję jeszcze; Reiki, czakroterapię (regulacja czakramów - głównych punktów energetycznych), hromoterapię (uzdrawianie kolorami), uzdrawianie kamieniami, ziołami i inne techniki.

Nowość! Wiosną 2007 wprowadziłem podczas uzdrawiania zamianę leków fizycznych, na bio-energetyczne. Dosłownie zamiast podawanej pacjentce silnych leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych i chemii, podałem te wartości na odległość jako bio-energetyczne. Ten eksperyment wykonałem na bardzo groźnej chorobie; gośćcu postępującym.

Wyniki mojego eksperymentu są rewelacyjne! Przeprowadzone przez lekarzy badania, zaszokowały nie tylko moją pacjentkę, ale głównie lekarzy, bo wszystkie wskaźniki, włącznie z rakowymi spadły około dziesięciokrotnie. Lekarka wykonująca te badania powiedziała, że już dawno nie widziała tak zdrowego człowieka.

Jak to jest możliwe? Tak, dla mnie jest to możliwe, a wytłumaczenie jest poste. Otóż na świecie istnieją oprócz materii fizycznej, energie. Materia fizyczna jest niczym innym, tylko materiałem o niskich wartościach energetycznych, czy inaczej wibracjach energetycznych.

Bio-energie, czy inaczej wibracje, są znacznie szybciej i efektywniej przyswajalne przez wszystkie organizmy żywe. Dla przykładu, ziemskie leki, są przyswajane przez organizmy od 8 - 36%.

Bio-enargia jest przyswajana od 20 - 78%, i jest to zależne od wielu czynników, głównie:

a) Poziomu duchowego pacjenta (uzdrawianie istot będących na wysokich poziomach jest szybsze i znacznie efektywniejsze).
b) Poziomu duchowego uzdrowiciela
c) Otwarcia się na uzdrawianie
d) Karmy (ludzie z mocno obciążonym sumieniem uzyskują b. słabe efekty).
e) Przeznaczenia
f) Cierpliwości pacjenta

Poza tym uzdrowiciel nie każdemu może pomóc, to samo tyczy lekarzy.

A-A Zabieg Anty-Alergiczny

Generalnie, według opinni lekarzy alergia jest choroba nieuleczalną, bywa czasem nawet śmiertelna. Przeczytaj więcej

Uwaga dla bioenergoterapeutów i uzdrowicieli.

Moje publikacje są czytane - to bardzo dobrze. Jednak moja wiedza, nazwy technik uzdrawiania, nawet niektóre produkty (ADD, płyty uzdrawiające i inne) są kopiowane, są sprzedawane i są używane przez niektórych z was jako własne.

To złodziejstwo i oszustwo. Nikt z was nie jest w stanie robić tego co ja (jest między nami przepaść w edukacji duchowej). Jedynie moi studenci z moimi dyplomami mają prawo uzdrawiać Biopunkturą i masażami GO-EN. Żadna inna technika nie jest uczona przeze mnie.

Niech takim przykładem będzie moja technika VIBRO. Vibro jest uczone innych, a fakt jest taki, że tylko ja, przez Stwórcę zostałem upoważniony do użycia tej techniki i to zakazem nauczania. Tylko mój syn w przyszłości będzie tej techniki używał. I nikt inny tej techniki nie może używać! To technika wyłącznie dziedziczna.

Każdy inny, kto używa technikę VIBRO, oszukuje ludzi i ich krzywdzi i musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami. A jakie to konsekwencje? Utrata majątku duchowego.

Majątek duchowy bardzo trudno się buduje, ale też można go bardzo łatwo stracić.

Zabieg anty-alergiczny (A-A) bez odpowiedniej wiedzy o oczyszczaniu się po zabiegach skończyć się może przełapaniem choroby pacjenta i w najlepszym wypadku ciężka chorobą.