logo uzdrowiciel duchowy

Czarna Magia

Klątwa Zaklęcia i Złorzeczenia

Ludzie od zarania dziejów parają się czarną magią. Konsekwencje tych czynów są fatalne dla poszkodowanych i złoczyńców. Poszkodowani maja bardzo trudne życie i nic im nie może wyjść. Często chorują. Przeżywają często różne tragedie życiowe. Klątwy, zaklęcia i złorzeczenia mogą być rodzinne. Jeżeli ich się nie usunie w tym życiu, to są zawsze przenoszone na następne życia.

Czarna magia jest bardzo poważnym przestępstwem w prawie Bożym. Lewica, która trudni się czarną magią, jest srogo karana za czynienie tego zła. W konsekwencji, może nawet dojść do największej kary, to jest zamrożenia duszy w czasie .

W kościele katolickim czarna magia nie jest niczym rzadkim. Od wieków "duchowni" posługują się klątwą, dla przykładu, klątwy są nałożone na wiele ksiąg. Czarną magią "duchowni" chronią kościelne dobra.

Zapamiętaj. Nie powinieneś używać słowa przeklinam, również w myślach, bo to na prawdę działa automatycznie. Dlaczego? W momencie użycia tego słowa, duchy tamtego automatycznie łączą się ze zleceniodawcą i realizują to "zamówienie". Jest to automatycznie podpisany kontrakt z tamtym, z którego nie sposób się wycofać.

Zanim użyjesz klątwy, zaklęcia lub złorzeczenia zastanów się nad konsekwencjami tego przestępstwa.

Często zgłaszają się do mnie ludzie poszkodowani, którzy stracili duże pieniądze za usuwanie klątw. Bardzo często słyszę, że ludzie płacą za usunięcie klątwy po kilka tysięcy dolarów, a rekordem była cena $5,000. Spotkałem kiedyś pewnego pana z Jugosławii, od którego Polski ksiądz zażądał $5,000 za zrobienie egzorcyzmów, ale nie wykonał tego.

Na tej planecie jest tylko kilku ludzi, którzy mają przyzwolenie Stwórcy do usuwania klątw i do egzorcyzmów. W każdym przypadku, zawsze są to osoby na bardzo wysokich poziomach duchowych. Sprawdź sobie taką osobę u kilku bardzo dobrych jasnowidzów, zanim zdecydujesz się na ten krok.

Skutecznie usuwam czarną magię i nie jest to istotne jak jest stara, gdzie ty mieszkasz i przez kogo została zrobiona. Dadaje przy tym ochronę dla ducha i ciała.