logo uzdrowiciel duchowy

Uzdrawianie Poprzez Mózg.

Przedstawiam nowy sposób uzdrawiania. Mózg można nazwać centralnym komputerem każdego żywego organizmu. W nim zachodzą wszystkie procesy fizyczne i duchowe. Dlatego też wiele czasu poświęciłem, aby opracować odpowiednią technikę, która by pozwoliła bezpiecznie uzdrowić cały organizm poprzez mózg. A co jest najważniejsze, to jest to indywidualny, najtańszy i najbardziej efektywny sposób uzdrawiania.

Płyty uzdrawiające produkuję już od wielu lat, jednak nimi nie można było uzdrawiać się poprzez mózg, nie więcej jak pół godziny w tygodniu. Po wielu testach, mogę ogłosić wszem i wobec, że pomyślnie opracowałem tą najskuteczniejszą indywidualną technikę uzdrawiania i postanowiłem wprowadzić ją na rynek.

Uzdrawiająca fotografia.

Czynnikiem uzdrawiającym są Boskie Energie, które transformuję poprzez swoje dłonie. Tak, nie jakieś tam energie z kosmosu, lecz Boskie Energie. Każda jedna fotografia jest przygotowana manualnie przez mnie i jest programowana indywidualnie na dwa lata działania, dla osoby, lub zwierzęcia, dla której jest to zamówienie. Fotografia jest następnie foliowana i wtedy jest gotowa do zainstalowania do jakiegoś kapelusza.

Przygotowanie kapelusza.

Należy zakupić na ten cel jakiś wysoki, jasny i ciasny letni kapelusz, najlepiej z jakieś sztywniejszej tkaniny. Kolory czarny i brązowy są wykluczone, bo są to negatywne energie. Jeżeli nosisz duży rozmiar, to na ten cel powinien być użyty rozmiar średni lub mały. Fotografię należy przyszyć na dno, dłońmi skierowanymi w stronę głowy. Czapka powinna być takiego rozmiaru, żeby pomiędzy głową a fotografią była przestrzeń ok. 5-7cm (ok. 2-3"). Fotografia nie powinna dotykać głowy i okolic serca, ale może dotykać inne części ciała. Kierunek ułożenia moich dłoni podczas zabiegów nie ma tu żadnego znaczenia.

Efekty zdrowotne:

Przede wszystkim uzdrawiany jest cały organizm, nie wyłączając kości, stawów i kręgosłupa.

Zwiększa odporność na choroby.

Uspokaja.

Może zapobiec wielu, nawet ciężkim chorobom.

Wydłuża życie.

Może zapewnić zdrowy sen.

Odmładza.

Odtruwa z toksyn nagromadzonych z niewłaściwego odżywiania.

Poprawia przyswajanie i wydalanie pokarmów.

Może uzdrowić wzrok i słuch.

Powiększa inteligencję i pamięć, co jest idealne dla uczni i studentów.

Znacznie przyśpiesza rehabilitację po różnych urazach, a w szczególności po wylewach krwi do mózgu.

Z niej pozyskuje się wodę z Boską Energią o dużej mocy uzdrawiania.

Uduchawia, czyli nobilituje duszę.

Generalnie, efekty będą różne. W powiązaniu z uzdrawianiem duchowym i tym samym odrabianiem grzechów z poprzednich wcieleń, będą usuwane najbardziej dokuczliwe choroby ( u każdego będą one inne). Najlepsze efekty zdrowotne uzyskuje się łącząc uzdrawianie ze szczerą modlitwą, nie klepaniem, bo to nie działa.