logo uzdrowiciel duchowy
Witam. 

Pana zabiegi uzdrawiające mózg dużo u mnie zmieniają i dużo się poprawiło. Zmiany te zacząłem dostrzegać po 4 zabiegu. Zrobiło się po prostu inaczej. 

Do takich dosłownych zmian należy moja pamięć, która się poprawiła na tyle, że zacząłem z niej lepiej korzystać. Sprawia mi to zadowolenie, zawsze mi to przeszkadzało i było powodem do narzekań. 

Mocno poprawiły się moje zdolności komunikacyjne, jestem coraz bardziej otwarty, mniej się stresuję i jestem coraz naturalniejszy. Tego po prostu nie było a z biegiem czasu poprawa w tym kierunku była znikoma. 

Od razu zaczęły zmieniać się moje nawyki, np. na temat powrotu do przeszłości. Zmiana tego problemu przyspieszyła w taki sposób, że wprawiła mnie w podziw. W sumie nie spodziewałem takiego obrotu. Jest to dla mnie jedna z kluczowych spraw. 

Myślenie, postrzeganie, rozumienie. Te wszystkie umiejętności wzrastają dużo szybciej niż przed zabiegami. 

Medytacje na pana płycie również przybrały pozytywniejsze efekty niż wcześniej, również w szybszym tempie niż zazwyczaj. 

Radość po zabiegach, po zauważanych efektach sprawia, że zawsze nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu. Do tej pory żadne inne zabiegi nie były przeze mnie tak wyczekiwane. 

Kiedyś narzekałem, że wciąż popełniam te same błędy mimo wielokrotnego ich popełniania, zaczyna się to stopniowo zmieniać co również stanowi dla mnie kluczowe osiągnięcie. 

Niedawne trudne zdarzenia wymusiły na mnie zdystansowanie się do wielu spraw. Do tej pory z trudem utrzymywałem wprowadzane zmiany. Często powracałem do starych nawyków. Teraz zrobiło się inaczej. 

Psychicznie czuję się stabilniejszy i bardziej podbudowany osiągnięciami oraz nowymi zmianami. Tutaj postęp idzie trochę wolniej ale idzie :) 

Cieszę się z podjętych zabiegów i mocno dziękuję za włożoną we mnie pracę. Wszystko owocuje i jest godne zadowolenia. 

Czekam na kolejne zmiany ;) 

Pozdrawiam ciepło, 

Krzysztof 
---------------------
 
Moja opinia.
 
Jak już wcześniej pisałem, przypadek opętania Krzysztofa jest jak do tej pory najtrudniejszym w całej historii wszechświata.
 
Zaryzykowało walkę dwóch największych księciów piekła (XVIII zamach). Więc skoro ja żyje, a pacjent wraca coraz szybciej do normalnego życia, jest dowodem, że bitwa jest wygrywana. 
 
Drugim, najtrudniejszym po egzorcyzmach punktem przy opętaniu, czyli walce o dusze pacjenta jest uzdrowienie umysłu. To bardzo mozolna i trudna praca, zajmująca najmniej wiele miesięcy.
 
Cierpienia fizyczne, psychczne i skradziona przez tamtycH inteligencja pacjentom opętanych, czyni tych ludzi czesto psychinie chorych. Niestety, normalnością są u nich zaniki pamięci, słaba pamięć, złe nawyki, wulgarności, strach przed czymkolwiek i inne negatywy.
 
Zasadnicza pozytywna zmiana i przyśpieszenie procesu uzdrawiana Krzysztofa nastapiła po zaproponowaniu mu wykonania talizmanów ochronnych i właśnie wprowadzeniu uzdawiania umysłu.
 
Nie można tu porównywać jako te same UZDRAWIANIE UMYSŁU i CZYSZCZENIE UMYSŁU, gdyż jeden i drugi zabieg ma inne działanie, ma inny cel i inne wartości. 
 
Uzdrawianie umysłu, oprócz opętań może być stosowane w przypadkach, jak; słaba pamięć, depresja, przykre przeżycia i inne stany.