logo uzdrowiciel duchowy

Windowanie Dusz.

Czterech z ośmiu uzdrowicieli duchowych ma prawo do windowania dusz do nieba. We wszechświecie jest ogromna ilość dusz, które z różnych przyczyn, nie dostały się do nieba. Odwiedzają one często swych krewnych i znajomych, prosząc ich o pomoc w śnie i wizjach. Próśb takich nie można ignorować, bo może się to skończyć nawet przepadnięciem duszy.

Należy być ostrożnym podczas wizyt duchów, ponieważ odwiedziny mogą być z prawej i z lewej strony. Duchy z lewej strony nie potrzebują żadnej pomocy i zawsze pokazują się w ciemnej poświacie.

Obszerne wiadomości na temat pomocy duchom, znajdują się w mojej Aktywnej Drodze Duchowej , w Referencjach i na stronie Pomoc Duchom .

Pytają mnie czasami ludzie, czy jest dobrze zapłacić jakieś msze za zmarłych. Odpowiada - kategorycznie NIE, bo to nie działa. Stracisz tylko pieniądze. Powody?

  • Duch, który potrzebuje np. modlitwy, zazwyczaj jest ci bliski i potrzebuje ją od ciebie, bo do ciebie się zgłosił. Twoja modlitwa musi być w ten czas szczera, ze skupieniem i w intencji tej istoty. Klepanie modlitw w ogóle nie działa.

  • Kościelne zlecone modlitwy absolutnie nie działają, bo jest to klepanie dewotów, które jest kompletnie ignorowane przez duchy.

  • Zakonnik, który miałby te modlitwy odprawiać musi być "czysty". To znaczy nie może być pedałem, babiarzem czy co gorsza upisanym tamtemu. Tych, na prawdę jest zdecydowana większość. Możliwość znalezienia uczciwego zakonnika jest tak, jak duża wygrana w totolotka. Ale zawsze możesz spróbować.

Najpewniejszą pomocą dla istot duchowych, które proszą o modlitwę jest moja medytacja. Po prostu, na kartce papieru napiszesz komu tą medytację poświęcasz, wkładasz ją potem pomiędzy słuchawki walkmana (odtwarzacza CD) i włączasz medytację. To na prawdę działa.

Oczywiście, to się tyczy prośby o modlitwę, w sytuacjach, kiedy dusza oczyszcza się przed dostaniem się do Nieba. Jednak, jest wiele innych potrzeb dusz, których żaden zakonnik nie może wykonać. Wtedy powinno się kontaktować z jednym z ośmiu uzdrowicieli duchowych z nominacją Bożą.