logo uzdrowiciel duchowy

Woda z Boską Energią.

Duchowy przekaz od Boga z dnia 1 lutego 1999

Woda pozyskiwana z Twojej fotografii uzdrawiających ma szczególne energie. Przez pierwsze 3 tygodnie nie można jej wypijać więcej jak 250 ml. dziennie, i tę ilość powinno się wypijać na 3 razy. Przez ten okres wodę na płycie można energetyzować maksymalnie do 4 godzin. Po 3 tygodniach butelkę z wodą można zostawiać na płycie na całą noc, a nawet do 3 dni.

Organizm ustali sobie sam dzienne zapotrzebowanie wody. W przypadku pojawienia się biegunki, należy zmniejszyć spożycie wody o połowę i pić ją tylko po obiedzie. Nie można w tym czasie pić wody na czczo.

Wodą i innymi produktami pozyskiwanymi z Twojej kodowanej uzdrawiającej fotografii można poczęstować tylko wyjątkowych ludzi.

Jakie działanie na ludzi ma woda z Boską energią? ( Duchowy przekaz od Boga z dnia 2 grudnia 1997)

Przede wszystkim jest ona dla ludzi Bożym Błogosławieństwem. Po drugie, uzdrawia i przyśpiesza rozwój duchowy. Poszerza umysł, eliminuje negatywne myślenie i wady charakteru, ale to dopiero po 3 latach korzystania z niej).

Jaką ilość wody można dziennie wypijać, a ile można jej użyć do kąpieli : Dzieci do2 lat do 250 ml, 3-4 lat do 300 ml, 5-8 lat do 350 ml, 9-12 lat do 370 ml, 13-20 lat do 450 ml, 21-40 lat do 650 ml, 41-50 lat do 650 ml, 51-80 lat do 600 ml, powyżej 80 lat do 500ml.

Zalecana ilość wody z Boską energią do kąpieli ( na połowę wanny wody). Czas kąpieli powinien być ustalony indywidualnie, według samopoczucia.

Dzieci do 5 lat do 400 ml, 6-15 lat do 600 ml, 16-25 lat do 750 ml, 26-40 lat do 850 ml, 41-80 lat do 800 ml, powyżej 80 lat do 450 ml.

Jakich efektów można się spodziewać wprowadzając wodę z Boską energią do hodowli zwierząt i roślin? (Duchowy przekaz od Ministrantum z 28 listopada 1997)

Jest to bardzo dobry pomysł. Woda ta daje o 19% większy przyrost wagi zwierząt. Ma duży wpływ na czyszczenie systemu pokarmowego i regulację wagi. Prowadzi to do właściwego przetworzenia pokarmu i zwiększonego o 19% pozyskiwania energii z pożywienia. Na początku jednak zwierzę straci na wadze. Będzie się tak działo do momentu wyczyszczenia organizmu i uregulowania przetwarzania pokarmów.

Rośliny hodowlane rozwijają się szybciej aż, o 40%, ponieważ nie obciąża je karma i ze względu na ich prymitywny metabolizm. Te przyczyny powodują, że rośliny pobierają z pokarmu znacznie więcej energii. Następuję u nich przyśpieszony rozwój i wzrost.

Przyśpieszone są też etapy dojrzewania płodu i obumierania rośliny. Zwiększy się, więc znacznie efektywność ich uprawy. Skraca się jednak żywotność roślin, co jest nieekonomiczne w przypadku niektórych gatunków rosnących na pustyniach.

Jaki wpływ będzie miała na ludzi żywność produkowana na wodzie z Boską energią?

Bardzo pozytywny, zwłaszcza u małych dzieci i osób z zaburzeniami metabolizmu. Pomocna będzie w usuwaniu problemów z trawieniem, uzdrawiać będzie organizm z wrzodów, nadkwasoty itd. U ludzi zdrowych będzie poprawiać przetwarzanie pokarmów, o 11%, co nie pozwoli do tworzenia się tak zwanych fałszywych zapasów tłuszczu".

Uwaga: Jakakolwiek woda nieprzygotowana nie nadaje się do picia po 3.5 dniach. Woda przegotowana i przechowywana w lodówce nadaje się do picia przez 6.5 dnia. Nie powinno się pić wody nie przegotowanej nawet z bardzo czystych miejsc, chyba, że mieszka się w tym miejscu dłużej jak 2 lata. Wodę z Boską energią można przegotowywać, można ją dodawać do różnych potraw. Można nią podlewać rośliny i karmić zwierzęta.

Fotografia uzdrawiająca wspaniale usuwa zmęczenie, przyczynia się do dobrego wypoczynku, gdy jest używana kilkanaście minut przed snem. Napoje robione na tej wodzie doskonale nadają się podczas podróży, gdyż usuwają zmęczenie (nie można jej wtedy pić za dużo).

Wodę z Boską Energią "QUEEN of WATER" i "QUEEN of WATER - BIOMULTI" produkowałem w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych. Konsumenci donosili mi wtedy o różnych cudach, jakie się działy po jej spożyciu.

Umierające zwierzęta odzyskiwały zdrowie, osoby starsze schorowane zastępowały lekarstwa moja wodą i doskonale się czuli. Były przypadki, że już po wlaniu 1 szklanki mojej wody do pełnej wanny, niektóre osoby czuły się tak odurzone energią, że nie dały rady same wyjść z wanny. Alkoholicy również się upijali moją wodą, a przy tej okazji zdrowieli.

Woda z Boska energią pozyskiwana z moich płyt uzdrawiających nie może być w żadnym przypadku przedmiotem handlu. Jestem jednak otwarty na propozycje współpracy z uczciwymi osobami, które zajmują się różnego rodzaju hodowlą, a chcieliby zastosować oferowaną przeze mnie wodę z Boską energią do swej produkcji.