logo uzdrowiciel duchowy
Zagrożenie Nuklearne

Zagrożenie katastrofą nuklearną zostało zażegnane bardzo szybko, bo już po czwartej medytacji otrzymaliśmy sygnały ze świata ducha, że Ziemia jest uratowana i nie ulegnie zniszczeniu.

Te medytacje nie ochronią jednak ziemian przed kataklizmami, jakie ich czekają w najbliższej przyszłości. Ja z resztą nie mam absolutnie żadnej intencji do powstrzymania kataklizmów. Oczyszczenie Ziemi ze zła musi nastąpić.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w tych medytacjach!

Poniżej można przeczytać cały materiał tyczący akcji ratowania Ziemi:


Uwaga, Uwaga, Uwaga! Zagrożenie Katastrofą Nuklearną!


Dnia 12 marca 2008 roku otrzymałem telefon od jednej z moich studentek, która powiedziała mi: wczoraj, 11 marca późnym wieczorem podczas zabiegu uzdrawiającego pojawiła mi się twarz mężczyzny w długich kręconych włosach, z innej epoki a zaraz po tym informacja, że jest to Isaac Newton. Zapytałam go, czy potrzebuje jakiejś pomocy, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, a on zaraz zniknął.

Nie dawało mi to spokoju i pod koniec zabiegu zwróciłam się do ducha Isaaca Newtona z zapytaniem, co chciał mi przekazać. Otrzymałam wtedy taką odpowiedź: Chciałbym ostrzec ludzi na całej Ziemi przed katastrofą nuklearną. Jedyną drogą aby temu zapobiec jest globalna modlitwa.


Chcę tu dodać, że w kodzie Hebrajskiej biblii jest zapis, który mówi, że na Ziemi będzie wojna nuklearna w 2007 roku. Ten rok już minął i wojny atomowej jeszcze na szczęście nie ma. Jednak wiadomo wszystkim, że na tej planecie, rządy kilku państw są nieobliczalne. Tymi najbardziej nieobliczalnymi są rządy: Iranu, Korei Północnej, Rosji i Chin. Rosja i Chiny są głównymi dostawcami wyposażenia nuklearnego dla wielu reżimów. Niedawno otrzymałem wiadomość ze świata ducha, że Kreml jest siedzibą "tamtego" tamten.

Jak się modlić?

Otóż absolutnie nie będzie działało tradycyjne, bezmyślne klepanie: Ojcze nasz...Jeżeli chcesz się naprawdę połączyć ze Stwórcą postępuj następująco:

 Przedstaw się:
  • Ja (podaj swoje imię i nazwisko).
  • Urodzony w dniu.
  • W roku.
  • W miejscowości.
  • W państwie.
  • Na kontynencie.
  • Na planecie.
  • W Układze Słonecznym
Potem proś Boga szczerze, swoimi słowami aby zapobiegł katastrofie nuklearnej. Na koniec modlitwy podziękuj.

Posłuchaj Jezusa i módl się w domu!


‭”‬Gdy się modlicie,‭ ‬nie bądźcie jak obłudnicy.‭ ‬Oni lubią wystawać na rogach ulic i w synagogach i modlić się,‭ ‬żeby się ludziom pokazać.‭ ‬Zaprawdę powiadam wam,‭ ‬otrzymali już oni swoja nagrodę.‭ ‬Ty zaś,‭ ‬gdy chcesz się modlić,‭ ‬wejdź do swej izdebki,‭ ‬zamknij drzwi i módl się do Boga Ojca twego,‭ ‬który jest w ukryciu.‭ ‬A Ojciec twój,‭ ‬który widzi w ukryciu,‭ ‬odda tobie,‭” (‬Ew.‭ ‬św.‭ ‬Mateusza‭ ‬6:5-6‭)‬.

Ja, moi uczniowie i studenci, będziemy się starali medytować dziennie do odwołania o 20:00 (GMT-07:00) Arizona. To jest 22:00 w Chicago (Central America),  23:00 na wschodnim wybrzeżu USA. W Anglii będzie to 3 rano. W Polsce będzie to godzina 4 rano (przed zmianą czasu).

Moja medytacja trwa ponad 48 minut, ale każdy może poświęcić dowolny czas na modlitwę i porę dnia tak samo. Jednak, siła tej modlitwy jest w jedności. Czym więcej ludzi będzie medytowało o tym samym czasie, tym większy będzie efekt.


Dlaczego wyznaczyłem tę porę na medytację?

Otóż, zdecydowana większość moich wychowanków mieszka w stanie Illinois w USA. Oni są już na wyższych poziomach duchowych i są najbardziej cenni. 


Nie powinni się włączać do tego dzieła osoby z lewicy, ponieważ nie zostaną wysłuchane przez Stwórcę.

Trochę historii.
W latach 2001 - 2002 na polecenie Stwórcy prowadziłem medytacje anty-terrorystyczne. W medytacji mogło brać udział tylko 6 osób i wyłącznie po skończonym pierwszym stopniu duchowym. Efekty tych medytacji były niesamowite, gdyż na każdym spotkaniu 3 do 4 soby widziały dokładnie to samo w swoich wizjach. Nie można tu mieć więc jakiekolwiek wątpliwości, że to nie działa. Jestem przekonany, że zrobiliśmy wtedy bardzo dużo dla tej sprawy.

Teraz stoimy przed faktem potwornego zniszczenia kuli ziemskiej przez grupę głupich ludzi z manią wielkości. Wykonywanie grupowych modlitw, które proponuje Isaac Newton są jedyną szansą abyśmy sobie pomogli. W przeciwnym razie dojdzie do niebywałego w świecie ludobójstwa, w którym może zginąć miliardy ludzi. Dojdzie do potwornych zniszczeń planety, a potem do ogromnej eskalacji zła: morderstwa, gwałty, rozboje, kradzieże itd. Na Ziemi zapanuje wielki głód.

Moja publikacja nie jest żadnym chwytem reklamowym i wszystko co piszę jest prawdą. Proszę się ze mną nie kontaktować w tej sprawie, a zacząć działać, bo czasu jest bardzo mało.

Proszę tę wiadomość przekazywać z ust do ust, na wszystkie kontynenty. Tę wiadomość można tłumaczyć na wszystkie języki, ale tekst nie może być zmieniony.

Duchowy Uzdrowiciel
Józef E. Ciuraj
www.uzdrowiciel duchowy.com

Efekty Medytacji.

New Jersey, 16 marca 2008

Pierwsza medytacja w intencji uratowania Ziemi z dnia 12 marca.

Widziałam siebie wraz z innymi ludźmi idącymi w stronę pana Józefa. Pomagaliśmy mu pozytywnymi myślami i każdy z nas niósł mu to, co ma w sobie najlepsze. Ja niosłam swoje serce. Widziałam także dzieci pana Józefa, które mu pomagały.

Widziałam jak pan Józef tworzy pancerz energetyczny chroniący Ziemię. Nagle w trzeciej części medytacji poczułam przepiękne energie Chrystusowe. Zobaczyłam pana Józefa i pana Jezusa razem obejmujących planetę Ziemię i chroniących ją.

Trzecia medytacja w intencji uratowania Ziemi z dnia 15 marca.

Usłyszałam głos: "Pokój Ziemi, pokój niosącym pokój. Ziemia będzie ocalona. Powiedz panu Józefowi, że gdyby nie robił osobiście tych medytacji, to wszystko poszłoby na zatracenie." Nad planetą ziemią zobaczyłam złotą królewską koronę.

Na tej medytacji pojawiły się dusze moich klientów, którym pan Józef kiedyś pomógł, a ja ich sponsorowałam (były to dusze, które ja kiedyś skrzywdziłam w poprzednich inkarnacjach, a sponsorowaniem ich potrzeb spłaciłam dług karmiczny). Pomagały również dusze nieznanych mi ich przyjaciół.

Zobaczyłam pomagające w tym dziele delfiny. Pomagała dusza córki mojego męża, oraz mój synek, którego widziałam bardzo szlochającego. Usłyszałam, że to co widziała na drugiej medytacji Natalia K. (statua wolności) jest całkowitą prawdą.

Marta M.
--------------

Wyjaśnienie.

Z opisu medytacji jasno wynika, że do pomocy w uratowaniu naszej planety włączył się najbardziej świat duchowy, oczywiście ta pozytywna strona. Wszyscy oni zostaną wynagrodzeni przez Boga. A co ty robisz w tym kierunku?


Chicago, 17 marca 2008

Podczas drugiej medytacji (13 marca) odczułam bardzo silne energie, moje ciało stało się tak lekkie, jakby zaraz miało unieść się do góry. Pojawiło się uczucie siły i spokoju, i tylko jeden obraz: STATUA  WOLNOŚCI.

W czasie czwartej medytacji (15 marca) przyszedł do mnie duch kobiety, która na głowie miała diadem, przedstawiła się jako
krolowa Szwecjii przekazała taką wiadomość: Zagrożenie zostało zażegnane, ale nie przerywajcie medytacji.

Podczas piątej medytacji (16 marca) otrzymałam dwa przekazy:

1) Pierwszy od ducha jednego z dawnych proroków. Na medytacji pojawił się jako starszy meżczyzna z długimi włosami i brodą, trzymający w reku laskę, odziany w długie szaty. Przekazał takie słowa:

"Kataklizmów, które mają nadejść nie można powstrzymać, ale Ziemia odrodzi się do nowego życia".

2) Drugi od Św. Wojciecha. Na medytacji zobaczyłam Jego sarkofag i zapytałam co chciałby przekazać. Oto Jego słowa:

"Strzeżcie się, wasze dni są policzone, ten kto będzie z Panem Bogiem zostanie ocalony, ten kto będzie przeciwko przepadnie".

Natalia K.
-----------

Wyjaśnienie.

Kataklizmy, które nadchodzą są oczyszczeniem Ziemi z negatywnych energii, wliczając w to również ludzi. Jest to też rozliczenie ze złem, które sięga już zenitu. Takie oczyszczanie, Ziemia przechodzi co około 10,000 lat.
Ten czas jest bardzo dużym doświadczeniem dla wszystkich istot na tej planecie. 

W końcowej fazie oczyszczania, na Ziemi pozostanie grupka tylko ok. 144,000 wybranych ludzi. Oni będą "ziarnem" zasianym na nowym czystym polu.

Chicago, 19 marca 2008

Na kolejnej medytacji ratowania Ziemi (17 marca) zobaczyłam białą trumnę, wraz z nią  pojawiła się informacja: "
Książę Waliijest w niebezpieczenstwie, potrzebuje pomocy".

Kilka tygodni wcześniej dwukrotnie pojawiła mi się na medytacji
 królowa
Elżbieta
, ale wtedy nie odebrałam żadnych informacji.

W pierwszej minucie medytacji (18 marca) odebrałam następującą wiadomość: Książę Karol został uratowany, królowa Elżbieta potrzebuje pomocy.

Tego samego dnia podczas zabiegu uzdrawiającego dostałam kolejny przekaz duchowy:

"Chociaż ludzie od dawna znają Boga i Jego miłość, odwracają się od Niego z powodu własnych kaprysów. Przekaż wszystkim ludziom, że tylko w Bogu odnajdą to, czego szukają na Ziemi".

Natalia K.
-----------

Mój komentarz.

Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że pani Natalia w ogóle nie wiedziała, że jeszcze tego późnego wieczoru usunę niebezpieczeństwo, w jakim był książę Karol.

Taka  sytuacja
jak ta
, nie jest w mojej praktyce żadnym wyjątkiem, ponieważ często pojawiają się duchy proszące mnie o pomoc. Bardzo mi pomocni są moi jasnowidzący i jasnosłyszący wychowankowie, do których zwracają się duchy.

Każda pomoc duchom jest wynagradzana przez nich w niebie: Nie widzisz domu, który budujesz na Ziemi. Zobaczysz go dopiero po powrocie do świata ducha.  

Postanowiłem ujawnić niektóre załatwione sprawy, aby uświadomić wam w jakiej niewiedzy żyjecie i jak wielkie jest niebezpieczeństwo wokół was. Za kilka dni te wiadomości można  będzie znaleść
 pod linkiem: "Pomoc Duchom".

Chicago, 19 marca 2008r.

W czasie wykonywania zabiegu uzdrawiającego zobaczyłam Kreml i dostałam
następujący przekaz: "Kreml przygotowuje spisek, który ma skłócić ze sobą największe mocarstwa".

Natalia K.
-----------

Mój komentarz.

Politykom radziecko-rosyjskim nigdy nie można wierzyć, to już jest dowiedzione historycznie. Oni zawsze wsadzali swoje zbroczone krwią łapy do innych narodów i rozsiewali zło. Polska i inne zniewolone przez komunistów sowieckich kraje straciły do rozwoju gospodarczego zachodu dziesiątki lat.

Czy nie można nazwać ewidentnym spiskiem przeciw pokojowi na świecie sprzedawanie 
przez Rosjan i Chińczyków technologii jądrowej rządom reżimowym? Rosjanie poprzez intrygi polityczne usiłują zaangażować Amerykę i ich sojuszników w rozliczne konflikty militarne na świecie. Ma to na celu osłabienie gospodarcze i militarne i wtedy zachód
będzie łatwy do zaatakowania.

Chicago, 22 marca

Tego dnia na medytacji w intencji ratowania Ziemi, pojawił mi się duch
generała Wojciecha Jaruzelskiego, który przekazał mi następującą wiadomość: "Rezygnuję z zadań, które miałem do wykonania. Chcę naprawić swoje błędy. Pomóżcie mi".

Natalia K.
-----------

Mój komentarz.

Ja osobiście nie darzę generała Jaruzelskiego sympatią. On jest odpowiedzialny za wiele morderstw wykonanych na naszych rodakch. Winny jest zdrady Państwa, bo sprzedał nas Sowietom. Jest winny tragedii wielu Polskich rodzin, które są rozbite przez jego głupie decyzje. Jest odpowiedzialny za ruinę gospodarczą i zubożenie narodu. Jest winny również wypatrzenia charakterów Polaków.

W latach 1984-1986 byłem podoficerem w jego armii. W roku bodaj 1985, kiedy naród buntował się przeciwko kolejnym podwyżkom cen, otrzymaliśmy rozkaz przygotowania wojska do ataku. Ja zrobiłem wtedy zbiórkę swoich żołnierzy i powiedziałem im, że moje wojsko nie będzie strzelało do Polaków. Ja osobiście rostrzelam oficerów wydających taki rozkaz i pójdziemy bronić rodaków.   

Na szczęście, atak został odwołany, a ja zostałem zadenuncjowany przez jednego z kapusiów. Mój dowódca wezwał mnie i zapytał czy to jest prawda. Ja odpowiedziałem, że tak, rozstrzelam wszystkich oficerów, którzy sięgną ręką na naród. On się tylko przyjaźnie uśmiechnął i kazał mi odejść.

Jak widać miałem dowódcy sojusznika, który nie zdradził mnie. Gdyby to był zdrajca, to bym z pewnością już tego komentarza nie napisał.

Wracając do generała Jaruzelskiego, on jako duch, otrzymał rozkaz od tamtego, który go zobowiązał do zniszczenia narodu Polskiego. Za nie wykonanie tego zadania ducha generała czekałyby bardzo dotkliwe konsekwencje. Jednak, on, jako duch przemyślał wszystko i powierzonego mu od tamtego zadania nie wykona.
Jest to bardzo chwalebne.

Ludzie robili, robią i będą zawsze robili błędy, ale od Boga mają sznsę na naprawienie ich. Dusza generała Jaruzelskiego nie była na szczęście upisana tamtemu i on tą pomoc i szansę na naprawienie wszystkiego ma zagwarantowane. Czeka go długie odpracowywanie krzywd w następnych życiach, ale w perspektywie jego dusza nie będzie unicestwiona. On  faktycznie w ostatniej chwili uciekł od tamtego.

New Jearsy, 29 marca 2008

Medytacja dnia 18 marca 2008

Na tej medytacji zapytałam, dlaczego nic więcej nie widzę i otrzymałam odpowiedź:
" Nie widzisz nic bo Ziemia jest uratowana, ale rób dalej medytacje w tej intencji aż do niedzieli."

Medytacja dnia 21 marca - Wielki Piątek

W pierwszej części medytacji odczułam Energie Chrystusowe i za chwilę zobaczyłam Pana Jezusa ubranego w białe jaśniejące szaty. Gdy odchodził pozostawiał za sobą krwawe ślady. Była to krew z jego ukrzyżowanych stóp. Usłyszałam: Moje życie było zaznaczone krwią, czyli cierpieniem".

W trzeciej części widziałam jak pan Józef z miłością daje Błogosławieństwo na planetę Ziemię.

W czwartej części zobaczyłam górę z trzema krzyżami -
Golgotę, zachód słońca i Statułę Wolności.

Marta, New Jearsy