logo uzdrowiciel duchowy

Złodziejstwo i Świętokradztwo Salezianów

Dnia 16 grudnia 2013 na internecie, na YouTube od słowem Ministrantum znalazłem video HABEMUS MINISTRANTUM. Zaskoczyło mnie to, bo Ministrantum są Ministrami Boga i tę informację dostałem w przekazie duchowym od Stwórcy w latach 90-tych XX wieku.


Nikt wcześniej tego słowa i nazwy stanowiska Najwyższych Doradców Stwórcy nie znał. Nikt też poza mną, tu na Ziemi nie skontaktuje się z Ministrantum, bez mojego upoważnienia.

Z Ministrantum mogą się połączyć tylko moi niektórzy uczniowie, ci którzy przeszli pozytywnie naukę pisania automatycznego inspirowanego. Wcześniej jednak uczeń musi skończyć pozytywnie pierwszy, podstawowy stopień duchowy, a to zajmuje prawie rok intensywnych studiów.


Jeszcze w latch 90-tych jedna z moich uczennic, którą nauczyłem pisać automatycznie, próbowała sama skontaktować się z Ministrantum. Przygotowała się do robienia przekazu i kiedy zaczęła się łączyć z Nimi usłyszała: A czy Józef cię upoważnił do skontaktowania się z nami? Natychmiast się wycofała i prosiła mnie o zgodę, którą otrzymała.


Na YouTube kontakt z edytorem był zablokowany, więc szukałem edytora dalej na internecie. Znalazłem w końcu strony:
http://www.megafon.salezjanie.pl/sl/131-nowi-ministranci, http://www.youtube.com/watch?v=N6JciQYC0eM. Oburzony faktem kopiowania moich dokumentów napisałem email do edytora:

Dec 16 at 11:00 AM

Witam.
Znalazłem wasz HABEMUS MINISTRANTUM na internecie i zbulwersowało mnie, że używacie słowo Ministrantum. Jakim prawem?


Ministrantum są ministrami Stwórcy, taki przekaz otrzymałem od Stwórcy pod koniec XX wieku i to opublikowałem. Nikt nie ma prawa używać tej nazwy jako swoją własną - to świętokradztwo!

Domagam się natychmiastowej zmiany tej nazwy i nie używania Świetego słowa Ministrantum.

Mam też nadzieję, że te dzieciaki nie są gwałcone, wykorzystywane seksualnie przez was.


Józef Edmund Ciuraj
Duchowy Uzdrowiciel, Duchowy nauczuciel i Egzorcysta.
www.uzdrowicielduchowy.com


Dec 16 at 4:38 PM
Odpowiedź:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus...
Cieszymy się, że odwiedził Pan naszą stronę i mam nadzieje, że nie tylko powierzchownie, ale od początku do końca.


Co do Pana wątpliwości. MINISTRANT od słowa łac: minister czyli pomagać, POSŁUGIWAĆ. Wyrażenie habemus również łac. MIEĆ... czyli łacząc:"mamy ministrantów", "mamy ministrów","mamy posługujących".. w domyśle, którzy ci służą STWÓRCY (określenie liturgiczne- odsyłam do lektur)... i tu się chyba zgadzamy...


Używamy tego stwierdzenia prawem łacińsko-polskim... w ramach wyjaśnienia... co do używania praw autorskich... hmmmmmmmmm... tu jest problem, ponieważ każdy może używać języka, słów, zdań... może tutaj pana zdziwię... ale określenie HAMEBUS MINISTRANTUM... to nie jest nazwa, która lokuje jakiś produkt... (może to pana zaskoczyło)...


Z przykrością muszę stwierdzić, że nie zmienimy nazwy artykułu, ponieważ nie przekracza to żadnego prawa, ani Bożego, ani cywilnego... a już tym bardziej autorskiego.


Ja również chciałem wyrazić swój niepokój i wątpliwości, co do Pana potencjalnych zarzutów pod naszym adresem... Dlatego skoro jest Pan (jak się podaje) uzdrowicielem, nauczyciele, czy samozwańczym egzorcystą proszę o zwyczajną, (a może się jednak okazać nadzwyczajną) kulturę.
Życzę dobrego dnia... Z PB...


Z modlitwą o Ducha Prawdy: MEGAFON

Ja: Dec 17 at 7:08 AM
Witam po raz ostatni (ale tu na ziemi tylko).

Za wysoko pan dzwiga nos, jest pan strasznie pyszny i zarozumiały, z resztą jak każdy z tej najbardziej na tej planecie zboczonej, kryminalnej instytucji.

Ja jestem samozwańczym Egzorcystą? Z woli Boga samego jestem egzorcystą i to # 1 na tej planecie! Z woli Stwórcy jestem też uzdrowicielem duchowym i duchowym nauczycielem.

Polskiego papieża ratowałem kilka razy, uzdrawiałem go na zlecenie Stwórcy przez kilka lat. Ja mu życie fizyczne ratowałem i duchowe też mu uratowałem w 1997/98, potem przy odejściu.

Nie pisałem do pana w sprawie Ministantów a Ministrantum i słowa Ministrantum nie macie prawa używać! Będzie pan to świętokradztwo dalej uparcie uprawiał, to będzie za to srogo ukarany - to moje poważne ostrzeżenie.

Nazwa Ministrantum została skradziona z mojej strony internetowej przez pana, albo kogoś z was. A na www.uzdrowicielduchowy.com jest wyraźne zastrzeżenie kopiowania. Ja nie będę ścigał tego złodzieja tu na ziemi, ale załatwię to sobie u Góry, to będzie bardziej bolesne.

Uzurpujecie sobie wyłączne prawo bycia egorcystami i kłamiecie. A prawdą jest, że Stwórca żadnemu zboczeńcowi kościelnemu takiej i innych nominacji nie daje i nigdy nie da.

Jeżdżą po kontynentach kościelni "egzorcyści" i wyłudzają od ludzi dziesiątki tysięcy dolarów za egzorcyzmy, które w ogóle nie działają i działać nie będą.
Jeździcie po świecie jako misionarze, księża i gwałcicie dzieci i pedalicie się z dorosłymi! Dzieci przez was mają poważnie uszkodzoną psychikę i ten problem przenoszą na następne pokolenia.

Oszukujecie ludzi. Spotkałem pewnego Jugosłowianina, od którego polski ksiądz zażądał $15,000 za egzorcyzmy. Tak samo wyłudzacie pieniądze za rozwody i inne sprawy. A rozwody w Prawie Bożym są dozwolone, wręcz konieczne, kiedy nie ma miłości w związku czy rodzinie.

Wy jesteście winni ogromnej ilości nieszczęść w rodzinach i za te i inne przestępsta będziecie odpowiadać przed Trybunałem Bożym.

Alumni są przez wieki wykorzystywani w seminariach seksualnie przez swoich wykładowców pedałów! I ten proceder trwa do dnia dzisiejszego.

Jaki osioł napisał modlitwę i do kogo ona jest: I nie wódź nas na pokuszenie...

Czy Bóg wodzi kogoś na pokuszenie? To modlitwa do tamtegO, tylko tamteN wodzi na pokuszenie. Wy wszyscy macie wyższe wykształcenie i nikt z was przez te 2000 lat tego nie odkrył? Łał, coż za inteligencja!!! Gratulacje!!!

Jest czas adwentu, domagacie się od waszych wiernych ciemności, powagi i postu. A czy jakakolwiek dobra matka i cała jej rodzina smuci się, obcuje w ciemności i pości przed poczęciem? Nie! To radość i wielka uroczystość w rodzinach. To był smutek dla tamtegO, bo wiedział, że Jezus narobi mu problemów.

Uczycie, że Jezus zwyciężył nad złem, a czy nie zło go zabiło? Czy teraz po 2,000 lat jest zła mniej? Może nie ma zła? Wy sami siejecie zgorszenie, które już sięga zenitu!

Matka Boska zawsze dziewica. Ha, ha, miała siedmioro dzieci i była dziewicą? Jesteście profesjonalnymi dziewicologami! A co Józef, starym był? Józef miał 20 lat, Maria szesnaście i co robili w tym związku, żyli w celibacie? Dali sobie całuska w czółko i poszli spać osobno?

Wy się nie musicie bać, że stracicie chleb, bo inteligentnych ludzi w Polsce jest garstka, a z naiwności ciemnoty wam starczy na luksusowe życie i lewizny.

Ja już dawno straciłem cierpliwość do istot niskiej inteligencji (napastliwej) i jak wyciągam z piekła dusze krzywdzone, to wtrącić do piekła też co niektóre dusze mogę i to czynię. Ogromna większość z was, fałszywych duchownych (głownie zboczeńców) ma i tak już zagwarantowaną karę w piekle.

Co się tyczy mojej kultury, to i kultury i inteligencji będzie się pan jeszcze musiał uczyć minium w setkach przyszłych wcieleń zanim mi w 10% dorówna. Jednak sporym opóźnieniem tego procesu lub też uniemożliwieniem go, może być kara w piekle.

Prowadzicie ludzi na zatracenie. Jesteście obłudnikami, bo kreujecie się za świętoszków, a w rzeczywistości jesteście w 99,999% fałszywymi duchownymi, zboczeńcami, babiarzami. A co z celibatem?

Ogromna ilość sakramentów chrztu jest nieważna, bo udzielane są przez fałszywych zakonników, a te są jedyne potrzebne sakramenty i są bardzo ważne dla bezpieczeństwa.

Kiedyś miałem sen, w którym stałem wieczorem przy kościele wypełnionym ludźmi. W pewnym momencie kościół zawalił się jak domek z kart i powstała ogromna kula kurzu.

Ja zdążyłem odskoczyć i byłem tylko zakurzony. Jednak wszyscy wewnątrz kościoła zostali zmiażdżeni.

Rano, mimo, że domyślałem się znaczenia snu, był zrobiony przekaz do Stwórcy, aby wytłumaczył co ten sen miał dokładnie znaczyć.

Stwórca przekazał: Józefie, sen ten opisuje twoją pracę. Ty ostrzegasz ludzi przed złem i nadchodzącymi kataklizmami ale tylko nieliczni cię słuchają.

Kiedy przyjdą te katastrofy, ludzie będą uciekać do kościołów i tam ich dusze przepadną, bo tamteN tam jest. Tobie nic się nie stanie, bo ty jesteś na boku.

Nie myślę, że komentarz jest tu potrzebny.

Józef Edmud Ciuraj
Z nominacji Boga, Duchowy Uzdrowiciel, Duchowy Nauczyciel i Egzorcysta.

On:Dec 17 at 7:24 AM


A Pan mi mówi o pysze... POCIESZNY z Pana człowiek... A życzę Panu tego co mówi, żeby Pan spotkał w swoim życiu BOGA... to głupot Pan wypisywać nie będzie... Jeśli Pan porozmawia z Bogiem... TO ON PANU WSZYSTKO powie (PRAGNĘ TEGO, aby porozmawiał Pan z PRAWDZIWYM BOGIEM) i wtedy się Pan będzie wstydził... NAWRÓCENIA tak mojego jak i PANA życze...


On, dopisek: Dec 17 at 7:29 AM

W skrócie... zalecam udanie się lekarza pierwszego kontaktu, bądz skonsultowanie się ze specjalistami... skoro jest Pan egzorcystom to: LEKARZU ULECZ SIĘ SAM...


Ja: Dec at 7:55 AM

Prawda boli, co? Niech pan nie pogłębia swojej sytuacji i tak ma pan już przes... (przesmolone można sobie przeczytać).

On: Dec 17 at 10:50 AM

:) W imię Miłości Chrystusa przebaczam Panu te zniewagi... Proroctwo, nauczycielstwo oraz ojcostwo duchowe, które daje BÓG... jest MIŁOŚCIĄ... a nie oskarżeniami wyssanymi z palca, pełnych nienawiści, plugawości i kłamstwa... MÓDL SIĘ człowieku o dary Ducha Świętego... a może wtedy zobaczysz prawdę... JESZCZE RAZ MÓWIĘ: WYBACZAM CI... :):):):)
 
Ja: Dec 17 at 11:28 AM

Niech pan przestanie.

Znów pycha, bo jakim prawem pan mi wybacza za prawdę?
Czy pana bezpośrednio obraziłem nieprawdą? To co piszę to fakty i wcale nie poproszę pana o wybaczenie, bo nie ma o co.

Jakim prawem używa pan imienia Jezusa? Znów błąd. Nich pan pisze i mówi we własnym imieniu.

Moje słowa nie są pełne nienawiści, ale zła na to co wyrabiacie. Ja mam w sobie bardzo dużo miłości, to potwierdzają jasnowidzowie. Wy macie cieplutką gadkę, ale to jest gadka pedałów, oni tak właśnie gadają.

Jak w latach 90-tych pytałem Stwórcę ilu ludzi może mówić w Twoim imieniu, Stwórca odpowiedział: w przyszłości będzie trzech. Dla wyjaśnienia, to ja jestem jednym z tych trzech. Nie wie pan z kim koresponduje, a dowie się po przejściu do stanu ducha. Ale tam ja się zjawię.

Dalej pan tyłek chce moczyć?

Polecam dokłane przestudiowanie mojej strony, może dużo nauczyć. Ludzie inteligentni są mi bardzo wdzięczni za przekazywanie prawdy.

On: Dec 17 at 11:51 AM

Dla Pana wiadomości ja jestem tym drugim...ON: Dec 17 at 11:56 AM
SŁOWO MOJEGO BOGA... jeśli mamy tego samego Boga... to posłuchaj GO:

"Wszakże prorok, który ośmieli się mówić w moim imieniu słowo, którego mu nie nakazałem mówić, albo który będzie przemawiał w imieniu innych bogów, taki prorok poniesie śmierć. A jeśli powiesz w swoim sercu: Po czym poznamy słowo, którego Pan nie wypowiedział? Jeżeli słowo, które wypowiedział prorok nie w imieniu Pana, nie spełni się i nie nastąpi, jest ono słowem, którego Pan nie wypowiedział, lecz w zuchwalstwie wypowiedział je prorok; więc nie bój się go". (Pwt 18:20-22)

On: Dec 17 at 11:59 AM

SŁOWA BOGA: (Mt 7)

15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami7. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.

Ja: Dec 17 at 12:05 PM

Straszycie Bogiem ludzi! A to prawdziwy ojciec, który jest wyrozumiały i nie zabija. Jak ktoś pisze, że Bóg zabija, to nie jest to Bóg a tamteN. A ten kto wierzy w te brednie, że Bóg zabija, jest po prostu mało inteligentny. Poza tym cytowanie sfałszowanej biblii jest głupie. Piszę o tym.

Moim Bogiem jest Stwórca wszechświata, a Bogiem zboczeńców, złodziei, morderców, komunistów, faszystów, terrorystów i wszelkiego innego zła jest tamteN. Ja juz mu skasowałem co najmniej dwóch synow. W kolejce są następni.

Człowieku rusz głową i zastanów się wpierw zanim co powiesz, czy napiszesz. Klepiesz czego cię nauczyli i nie myślisz. Przyklad dałem z modlitwą.
***

Mój komentarz

Tymi słowami, które podkreśliłem na czerwono: NAWRÓCENIA tak mojego jak i PANA życze...on sam przyznaje, że jest zboczeńcem, fałszywym księdzem.

Ja z pewnością nawrócenia nie potrzebuję, a on tak. Jest też tym złodziejem, który ukradł (nie zaprzeczył) z mojej strony nazwę funkcji Ministrów Rodziny Bożej – Ministrantum. Nielegalnie używa Słowa Ministrantum w prawie ziemskim, a szczególnie w Prawie Bożym.

Ja słów na wiart nie rzucam i ten zboczeniec ma gwarantowane piekło po odejściu. To nie pierwszy fałszywy ksiądz, który mnie obraził, a ten dodatkowo mnie okradł.

Nie miał żadnego dowodu na obalenie moich zarzutów, bo też ich nie znajdzie. Przedstawiłem mu przerażające fakty, a ten obraża mnie za prawdę. Cytował ze sfałszowanej biblii zapisy, które nie pochodzą od Boga. Straszą nimi ludzi od wieków.

Ich pycha, zarozumiałość i obłuda sięga zenitu, a do tego mają totalnie przeprane mózgi.

Bóg może ukarać ale nigdy nikogo nie zabija. Kto wierzy w te brednie, jest po prostu głupi.

Pożegnałem go tymi słowami:
Więc do zobaczenia przed bramą piekła. Tam cię wtrącę i wracam do domu.